Ali Fatinoğlu: "Galatasaray'ın borçlarını azaltmak için birçok proje hazırladım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Fatinoğlu: "Galatasaray'ın borçlarını azaltmak için birçok proje hazırladım"

Galatasaray’da Mayıs ayında yapılacak kongrede başkan adaylarından birisi olan Ali Fatinoğlu, TRT Radyo Haber’de Açık Tribün programında Ahmet Fisunoğlu ve Bahri Havadır’ın konuğu oldu.

5300038.jpg

Ali Fatinoğlu, Galatasaray’ın maddi olarak çok zor bir dönemde olduğunu ve kendisinin bu dönemi aşacak projeleri ürettiğini bunları uygulayabilmek için Galatasaray başkanlığına aday olduğunu belirtti. Fatinoğlu, “Geçmişe baktığımızda Galatasaray, içinde birliği sağladığında hep başarılı olmuştur. Bu bütünlüğü sağlarsak; yine başarılı oluruz. Ben Dursun Özbek’in kazandığı seçimde karşı listeden yönetici adayı olmama rağmen Sayın Dursun Özbek, bana 'Proje yönetim kurulu' kurar mısın diye sormuştu. Ben de Galatasaray için her zaman her yerde çalışırım demiştim. Çünkü benim Galatasaraylılığım sadece dededen, babadan değil tribünlerden de gelir. Galatasaray her şeyden önce gelir" dedi.

Galatasaray'ın satılmasını konuşanların olduğunu da söyleyen Fatinoğlu, "Ben Galatasaray’ın satılamayacağını 2 yıldır söylüyorum. Biz diğer kulüpler gibi 'feda' demeyiz, biz dünya markasıyız. Galatasaray küçülemez” diye konuştu.

Başkan adayı, sarı-kırmızılı ekibin, sene sonunda 800 milyon liraya ihtiyacının olduğunu, Galatasaray’ın varlıklarının azaldığını ama borçlarının azalmadığını dile getirdi. Fatinoğlu, kulübün borçlarını azaltmak için birçok proje hazırladığını, amatör branşlar dahil her alanda spor okullarına ağırlık verilmesi gerektiğini hatta dünya markası olan Galatasaray’ın çeşitli ülkelerde spor okulları açıp, yetenekli sporcular yetiştirerek, gelir elde edeceğini belirtti.

Ali Fatinoğlu, son olarak seçimden başkan olarak çıkacağına inandığını söyleyerek sözlerini tamamladı.

Fanatik

Galatasaray'ın satılmasını konuşanların olduğunu da söyleyen Fatinoğlu, "Ben Galatasaray’ın satılamayacağını 2 yıldır söylüyorum. Biz diğer kulüpler gibi 'feda' demeyiz, biz dünya markasıyız. Galatasaray küçülemez” diye konuştu.

birden bire gözümün önüne dursunun kontrolsüzce konusup messi ve neymarı da alabiliriz gibilerinden konustuğu günler aklıma geldi.

başkan olmayı bırak aday olmak bile adamlara büyük getiri sağlıyor olsa gerek.

Detaylı tanımam incelemedim de bu adami. Söyledikleri taraftarın gönlünü Hoş eden şeyler ama başa gelince dışarıdan bakıldığındaki Gibi guzel konusamiyorlar veya yapamıyorlar.
O yüzden başarı gelirse ki gelmemesi için hiçbir engel yok, mustafa cengiz ile devam edilmeli.

GSCimbom Mobile App

Çünkü benim Galatasaraylılığım sadece dededen, babadan değil tribünlerden de gelir. Galatasaray her şeyden önce gelir" dedi.

Galatasaray basketbol ve voleybol takımları üç kuruş için kırk takla atarken kendisinin şirketleri Elazığspor ve Beyaz Futbol'a sponsor olmayı tercih ediyor.

Hangi şirketler?

GSCimbom Mobile App
Elazığın sponsor tetiş yapı mı neydi.Beyaz Futbolda da habire akansu boru reklamı oluyor.Bunlardır herhalde :D:D

Rasim den sonra sponsorluğu çeken sanica mi?
Bi cacık olmaz bu adamdan o zaman. Ki onu da kamuoyu tepkisini ölçtukten sonra reklam amaçlı yaptı.
Allaha yakın bize uzak. Beyaz futbola sponsor olan adamdan hayır gelmez.

GSCimbom Mobile App

Rasim den sonra sponsorluğu çeken sanica mi?
Bi cacık olmaz bu adamdan o zaman. Ki onu da kamuoyu tepkisini ölçtukten sonra reklam amaçlı yaptı.
Allaha yakın bize uzak. Beyaz futbola sponsor olan adamdan hayır gelmez.

GSCimbom Mobile App
Adamın başkanlık gibi bir derdi olduğunu düşünmüyorum.Amacı reklamdı onu da fazlasıyla yaptı zaten.

Ali Fatinoğlu, son olarak seçimden başkan olarak çıkacağına inanmadığını söyleyerek laf olsun diye aday olduğunu, arkadaşlarına "Olm ben Galatasaray'a başkan adayı oldum siz kim köpeksiniz?" diye artizlik yapacağını söyleyerek sözlerini tamamladı.

Çok samimi bir insan. Ben olabilir diyorum.

Üst Alt