GSC Portal - Ali Fatinoğlu: "Mustafa Cengiz, cumartesi gününden sonra olmayacak" (22.05.2018) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Ali Fatinoğlu: "Mustafa Cengiz, cumartesi gününden sonra olmayacak" (22.05.2018)

"Mustafa Cengiz'e fatura edeceğim"

"Pazar günü ilk işim PR firmalarını, yemek faturalarını hepsini çıkartıp Mustafa Cengiz'e fatura edeceğim. Galatasaray Genel Kurulu, çok akıllı bir kuruldur. Bu kadroya hiç kimse dikte edemez. Galatasaray'ı kim daha iyi yönetecekse onu seçerler. Galatasaray genel kurulu Mustafa Cengiz'in ne yaptığını biliyor. Galatasaray başkanı algıya oynamaz."

Bu ne. Sana buradan bi alman sosis'i yollarim doydurup + hesabi ödetirim sana. Kargo ucuz degil neticede

Mustafa Cengiz baskanin devam etmesini istiyor ve umuyorum fakat su oglu ile olan diyalog veya artik baska kim var ise, biraz dusundurmedi beni degil!

Bunların derdi başkan olmak değil, cengizin kazanmasına engel olmak inş cengiz kazanır siz ve size oy verenler babayı alır ve kulübü kendi cebi için düşünüp ona göre hareket eden kim varsa kulüpten atılır.

Bos yapmayin. Mustafa Cengiz iddia edildigi gibi oglunu, damadini vs. kattiysa yonetime tepkiyi hak eder. Galatasaray'in parasini yediyse tepkiyi hak eder.

Ha, A. Fatinoglu bu konuda yalan soyluyorsa camiadan kovulmali. Basit bir itham degil.

Malatya'ya teşvik konusunda ses çıkmadı bundan kanıt falan göremedik şimdi de mevcut başkana suçlamalar yapıyor. İspat ederse tamam da böyle boş ithamlarla kendi reklamını yapıyor gibi

Lig bitti şampiyon olduk herşey çok güzel gidiyor derken uğraştığımız şeylere bakın!

Bunca yaptığı şeyden sonra Dursun Özbek’i İbra eden kurul, Yapmak zorunda değilken üç ay sonra seçime giden adama bir üç sene şans verir herhalde!

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mustafa cengizin 10 icraatinin 9 u icin tebrik ediyorsam da 1 seyi cok elestiriyorum

Secime gitmeyecekti . Tepkiler olurdu , fakat hukuken bu hakki varken bu olaganustu sartlarda iyi giden islere comak sokmak isteyenlere bir firsat vermemis olacakti

Mustafa cengizin 10 icraatinin 9 u icin tebrik ediyorsam da 1 seyi cok elestiriyorum

Secime gitmeyecekti . Tepkiler olurdu , fakat hukuken bu hakki varken bu olaganustu sartlarda iyi giden islere comak sokmak isteyenlere bir firsat vermemis olacakti
Sözünü tutmasi başarılı olması kadar önemli davranıştır. Baştan beri seçime gidecem dedi. Gitmese baya tepki alırdı.
Şimdi arkasındaki gücü arttırarak devam ettirecek inşallah.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ciddiye almayin bu gerizekaliyi. Proje olarak TT arenayi dugun salonuna cevirme vizyonunu ortaya koymus spastigin teki.

Halugun bu dangalagi dovdugu videoyu buraya biri koysa da eglensek !!

Üst Alt