GSC Portal - Ali Fatinoğlu: "Mustafa Cengiz, cumartesi gününden sonra olmayacak" (22.05.2018) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Ali Fatinoğlu: "Mustafa Cengiz, cumartesi gününden sonra olmayacak" (22.05.2018)

Valla secim 3 seneliktir diye secim oncesi konusan bir dursun bu sozunu unutup 3 ay sonra aday oluyorsa , ben de 3 ay once soyledigimi unutur "secim 3 sene sonra" derdim

aga bunlar uğursuz gudubet insanlar tiplerden belli ya.Mustafa Cengiz tekrar başkan olur umarım uğurlu geldi bize

Git ötede oyna kardeş

Paranın kokusunu alan geldi
Adam zor zaman da dursun'dan kurtardı kulübü düzlüğe çıkardı leş kargaları toplandı.
Dursun veya başka bir adamı seçerlerse o kongrenin allah bin belasını versin

Valla secim 3 seneliktir diye secim oncesi konusan bir dursun bu sozunu unutup 3 ay sonra aday oluyorsa , ben de 3 ay once soyledigimi unutur "secim 3 sene sonra" derdim

Dalga geçer gibi bir hareket. Kendini sıfırlaması lazım diyorum. Sen daha iyi bilirsin kongre nabzını.

Bu şekilde aday olması ile yüzsüzlüğün dibine vurması takdir edilmez herhalde. Oy çıkmaması lazım 200-300 kişi hariç.

Ulan sampiyon oluyoruz onun bile tadini cikaramiyoruz, bu orman cocuklari mutlaka bir yerlerden cikip insanin sevincini kursaginda koyuyorlar.

20015te de Dursun pezevengi yapmisti aynisini.

Dalga geçer gibi bir hareket. Kendini sıfırlaması lazım diyorum. Sen daha iyi bilirsin kongre nabzını.

Bu şekilde aday olması ile yüzsüzlüğün dibine vurması takdir edilmez herhalde. Oy çıkmaması lazım 200-300 kişi hariç.

Ben en fazla 1000 oy diyorum.O da başkan yapmaya yetmez.Ozan Korkut-M. Cengiz'in çok dengeli dağılması lazım,ikisi de 900'lerde kalacak Fatinoğlu coşacak falan anca öyle.

Harbiden yav stadı düğün salonu yapmayı planlayan adamın başkanlık olasılığını filan konuşuyoruz hayat çok garip. İyi Eboue filan yok onu da düğününüzde ek ücretle oynatabilirsiniz filan diye pazarlardı bu.

Ozan korkut dan umutluyum, genc ve vizyoner bir ekibe sahip

ekibi:

Tuncer Hunca
Şener Macun
Burak Elmas
Adnan Öztürk
Fehmi Naci Cansun
Başar S. Yücel
Cem Ersan
Mete İkiz
Reşit Sinanlı
İsmail Gökhan Esin