Ali Koç Adaylığını Açıkladı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç Adaylığını Açıkladı!

Aziz'in karşısına Tayyip aday olarak çıksa yine indiremezler Aziz istemediği sürece. Adam kulüplerbirliği toplantısında Tüpçüyü fırçalayan biri cb'nin yanında kimsenin zorla indirebileceğini düşünmüyorum bu adamı.

Sen kimsin bre deyyus!!!

640-480-Aziz-Yildirim-Super-Wallpaper-.jpg

Aylar once fb li arkadaslarimdan bir bilgi almistim , mehmet ali aydinlar , murat ulker , sadettin saran , hakan bilal kutlualp ve ferit sahenk gibi isimlerin hepsi tum cekismeleri birakip bir araya gelecekler gibisinden

yazmistim bir kac kez buraya da ... yonetim kuruluna mi girerler , yuksek sponsorluklarla disaridan destek mi verirler bilemem ama bir mutabakat olusturulmus gibi

Hepsi yıllardır el altından destekliyor zaten. Yoksa FB iflası çekip batmıştı. 10 senedir CL'ye gidemiyor, 10 sene de 2 şampiyonluğu var. Hiç bir sportif başarıları ve gelirleri yok 10 yıldır.

Ülker stad ismi ayağına verdi, Şahenk zaten sürekli veriyor, MAA şikeden dolayı küme düşüremedi ve yakın zamanda verdi veya verecek bir 200 milyon gibe edecek.

FIFA ve UEFA incelemeye alsa FB diye bir kulüp kalmayacak, o derece dalga dümenler var.

Biz kendi kulübümüzün başkanını hallettikte fenerin gelecekteki başkanlık yarışını düşünüyoruz... Dikmişim feneri, ben yanmışım takım batıyor neyini tartışayım fenerin.

sıkıntı yok beyler aziz istemediği sürece gitmez :D adam rtenin bile yanında millete fırça seçiyor rte bile istese gönderemez ancak aziz bırakırsa gelir koç :D

Amma tırstınız yav. Hiç bi halt olmaz, Aziz ölmediği veya kendiliğinden bırakmadığı sürece ondan kurtulma ihtimalleri yok.

Ceza evindeyken yani en zayıf durumdayken bundan kurtulacaklardı, ama yapamadılar.

sent via GSC

Üst Alt