Ali Koç Adaylığını Açıkladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç Adaylığını Açıkladı!

Aylar once fb li arkadaslarimdan bir bilgi almistim , mehmet ali aydinlar , murat ulker , sadettin saran , hakan bilal kutlualp ve ferit sahenk gibi isimlerin hepsi tum cekismeleri birakip bir araya gelecekler gibisinden

yazmistim bir kac kez buraya da ... yonetim kuruluna mi girerler , yuksek sponsorluklarla disaridan destek mi verirler bilemem ama bir mutabakat olusturulmus gibi

Şu an fbli arkadaşların duygularını anlayabiliyorum

Ali koç gibi bir isim başkan adaylığını açıklıyo. Bizde ünal aysal'ın adaylığını açıklaması gibi bişey. Mutluluktan havalara uçardım.

Fb bjk çekişmesi izleriz dursun kalırsa

TapaTalK

Aylar once fb li arkadaslarimdan bir bilgi almistim , mehmet ali aydinlar , murat ulker , sadettin saran , hakan bilal kutlualp ve ferit sahenk gibi isimlerin hepsi tum cekismeleri birakip bir araya gelecekler gibisinden

yazmistim bir kac kez buraya da ... yonetim kuruluna mi girerler , yuksek sponsorluklarla disaridan destek mi verirler bilemem ama bir mutabakat olusturulmus gibi

Hey maşallah

Şu an fbli arkadaşların duygularını anlayabiliyorum

Ali koç gibi bir isim başkan adaylığını açıklıyo. Bizde ünal aysal'ın adaylığını açıklaması gibi bişey. Mutluluktan havalara uçardım.

Fb bjk çekişmesi izleriz dursun kalırsa

TapaTalK

Seneye şampiyon Fener.Aziz şampiyonlukla veda edecek şu anki senaryoya göre.Fener yeni yönetimiyle 1 sene daha şampiyon olabilir bilemiyorum.Ama en kötü 2019-2020'de şampiyonuz.Dursun Mayıs 2018'de bırakır.

Aziz karşısında hicbir şansı yok. Tribundeki capulcular küçük enisteyi destekliyor olabilir ama genel kurul azizin elinde. Büyük Başkan karşısında boyunun ölçüsünü alıp evine döner.

Seçimi fenerli taraftarlar değil genel kurul yaptığı için Aziz'in karşına 10 tane Ali Koç çıksa yine seçimi kaybeder. Fenerliler boşuna heveslenmesin.

aziz in arkasinda olan genel kurul , bahsettigim isimlerin obek obek etkisiyle saf degistirip koc un tarafina gececekler , aziz ise beraat karari sonrasi bu gercegi gorecek ve bir bahaneyle "kaybetmektense hic girmem secime" diyecek

ve baskanlik koc un olacak

Üst Alt