Ali Koç Adaylığını Resmen Açıkladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç Adaylığını Resmen Açıkladı!

ali koc cok büyük bir balon
ben fbye geldigi anda bir seyler yapabilecegini degistirebilecegini düsünmüyorum
ha zaten biz iyi oldugumuz sürece fb, bjk baskani kim olmus pek fark etmiyor koyar geceriz

ben fbye geldigi anda bir seyler yapabilecegini degistirebilecegini düsünmüyorum
ha zaten biz iyi oldugumuz sürece fb, bjk baskani kim olmus pek fark etmiyor koyar geceriz

cebinden para koyacak sanıyo heralde fenerliler en fazla kuracagı kadro bu ayarlarda olur heralde cavanileri falan alacaklarını sanıyolar

Aziz Yıldırım'ın kalacağına olan inancım tamdır. Bu seçim sürecinde Aziz başkana her türlü desteği göstermeliyiz. Aziz Yıldırım ile beşinci yıldızı takmamız gerekiyor.

Bana da öyle geliyor sanki. Yani Aziz den tek farki dikatör olamaz orada bu adam, ama Fener'in daha cok pisligi vardir sadece Aziz'in bildigi. Bunlarin borclari da zannedilenden fazla bana kalirsa.

cebinden para koyacak sanıyo heralde fenerliler en fazla kuracagı kadro bu ayarlarda olur heralde cavanileri falan alacaklarını sanıyolar

ya hem o olay var hem aziz gibi kara para aklama olaylarina da giremez bence
ali koc simdi buradaysa bunu sadece soyismine borcludur
koc ismini kullanarak da katakulli islere girecegini sanmiyorum
hem kendini hem ailesini rezil edebilir
fbnin ciddi bir borcu oldugunu da düsünürsek transfer yapamazlar yasal yollardan
mütevazi bir kadro kurup sampiyon olmayi umut edebilirler en fazla

+ aziz baskanligi kaybetse bile kulübün yakasindan öyle kolay kolay düsmez
yeni yönetimin ayagini kaydirabilmek icin her türlü pisligi yapacaktir

kisacasi aziz ölmedigi sürece fb bu kaosun hep icinde olur

Aziz kaybedeceği seçime girmez. Girerse kazanır. Ali Koç'un başkan olmasını isterim. Daha güçlü bir fener çok daha güçlü bir Galatasaray demektir.

LG-H990 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ali koc nasıl baskan olur bilemem ama kendi agzıyla söyledi camianın degil taraftarın destegiyle gaza gelip aday oluyor

ama kongredeki üyelerin yarısından cogunun azizin bizzat getirip üye yaptıgı insanlar oldugunu unutuyor aziz aday olursa koc bey büyük rezil olur

Bir RTE, birde Aziz girdiği hiçbir seçimi kaybetmez. Gerekirse katukilli çevirip kazanırlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt