Ali Koç: "Biz buraya kadar tertemiz geldik" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Biz buraya kadar tertemiz geldik"

1620504077776.png

Ali Koç: "Dramatik bir maçtı. İlk yarı Ankaragücü 3-4 yapabilirdi, ikinci yarı biz 3-4 yapabilirdik. Valencia'nın golü attığını bile göremedim, sonradan öğrendim."

Ali Koç: "Sonuna kadar inandık takımımıza, inanmaya da devam edeceğiz. 2 hafta kaldı. Buraya gelirken ne kayırıldık ne ittirildik, aksine madur olduk. Biz buraya kadar tertemiz geldik."

Ali Koç: "Hiçbir algı, manipülasyon yapmadan, maç önü hakemleri hedef tahtası yapmadan devam edeceğiz. Her takım sahaya çıktığı zaman kora kor mücadele etmeli. Ama tabii ligimizde garip olaylar da yaşamıyor değiliz."

Ali Koç: "Emre hocanın hem teknik direktör olarak hem de sportif direktör olarak performansından memnunuz. Sahada inanç, arzu, birlik beraberlik var. Keşke bu hoca değişimi olmadan önce de olsaydı. Emre hocayla lig sonunda oturup konuşacağız. Duruma bakacağız."

Ali Koç: "Bize göre net bir kural hatası var. Konu ofsayt ama ofsayta gelmeden önce faul var. Maddelere istinaden hakemin gidip VAR'dan izlemesi lazım."

Ali Koç: "Maça çıkmamayı bile düşündüm..."

Ali Koç: "Şimdiye dek 12-15 puanımız hakem hataları yüzünden heba oldu"

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Tükürük serbest mi? Senin ben sıfatına tüküreyim

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt