Ali Koç: "Bu işler bittiği zaman birbirimizin yüzüne bakacak konumda olmalıyız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Bu işler bittiği zaman birbirimizin yüzüne bakacak konumda olmalıyız"

123_6273.jpg

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, yöneticiler ve dernek başkanlarıyla buluştuğu toplantıda "Fenerbahçe camiası artık bölünmüştür, Ali Koç'u tebrik ediyorum" demişti.

Fenerbahçe başkan adayı Ali Koç, katıldığı bir organizasyonda Aziz Yıldırım'ın sözleri hakkında konuştu.

"İFTİRALAR ATIYORLAR"
Ali Koç, Aziz Yıldırım'ın açıklamalarına şu sözlerle yanıt verdi:

Üzülerek görüyorum ki, haksız ithamlar ve iftiraların karşımıza çıktığını görüyorum. Sizden bir ricam var. Benim için üzülmeyin ama çok uyanık olmanızı rica ediyorum. Satır aralarını önemle okumanızı rica ediyorum.

"KİMSE HAKKINDA SENARYOLAR ÜRETMEDİM"
Biz bugüne kadar sadece kendi projelerimizi, vizyonumuzu, felsefemizi aktarmaya çalıştık. Kimse hakkında hayali senaryolar, iddialar üretmedik. Kulübümüze emek vermiş herkesten saygı ve şükranla söz ettik. Tabi bu yüzden zaman zaman katıldığımız toplantılarda çok naif, mütevazi ve bu şekilde seçim kazanamazsınız, kiminle dans ettiğinizi biliyor musunuz tarzı eleştirenler oldu.

"HER ŞEYİ BENDEN BİLİYORLAR"
Alex'in Türkiye'ye gelmesiyle ortaya atılan bölücük söylemi vardı. Çubuklu formamızın her yerde zafere ulaşması için, tribünlerin bir olması için uğraştık. Her zaman diyorum. Şampiyonluğu başkanlığa bin kere tercih ederim. Allah korusun sportif başarısızlık gelse de onu da benden bilecekler. Bundan önceki her şeyi benden bildikleri gibi. Alex'in gelmesiyle başlayan süreçti bu. Efsane kaptanımız Alex'in Türkiye'ye gelişinde de suçlandım. Benden biliniyor. Sponsor sorunu yaşanıyor, benden biliniyor. Camia bölünüyor, benden biliniyor. Ben ne kadar kötü bir Fenerbahçeliymişim.

"BİRBİRİMİZİN YÜZÜNE BAKABİLMELİYİZ"
Fenerbahçe TV ya da başka bir platformda başkan adaylarının konuşması bu konuların en iyi çözümüdür. Başkanımızın bende, Türk sporunda, Fenerbahçemizde emeği çoktur. Ama bu iş bittiği zaman da birbirimizin yüzüne bakabilecek konumda olmalıyız.

Kralspor

Bu adam feci overrated ama en azından bir vizyonu var gördüğüm kadarıyla. Kadıköy mağlubiyeti gibi bir travma yaşamadıkları için koyun gibi Aziz başganımı seçerler gerçi yine. :asd22:

Bunun babasi baskan adayi olmasina nasil izin vermis,ailelerinin kötü bir sekilde anilmasini istemezler normal sartlarda sonucta saygin bir aile

Ali Koc dan bagimsiz Fener önümüzdeki senelerde yine sampiyon olur yine kesinlikle.

Adamlar 4 senedir sampiyon olamiyor, uzun sürmez bu durum bence. Hele hele biz bu sene durumu 21-19 yaparsak.

Bence Ali Koc gelmeyecek, gelse de görseniz ne kadar abarttiginizi. Hem Fenerliler hem burada sizler.

Abartı ki ne abartı. Taraftarı havaya sokar biraz. Onun haricinde takımın durumu ve mali yapıları rezil ötesi. Ben fenerli arkadaşlara dost meclisinde söylüyorum aynısını. Ha Aziz'den fazla zarar veremez zaten çoğu da ona tav olmuş durumda.

Fb nin gundemdeki tum isimleri neden hep A ile basliyor

aleks
ali koc
aykut
ali sen
aziz yildirim ...

bizde de bir ara adnan , bir adnan daha , aysal , ali durust , albayrak ... durumu vardi

Şampiyonluk kaçarsa bu seferki bahane de hazir.
Ali Koç taraftarı ikiye böldü. ##

GSCimbom Mobile App

Başkanımızın her bir tarafı sağolsun başımızın üstünde yeri var...Ali Koç kim???

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Fb nin gundemdeki tum isimleri neden hep A ile basliyor

aleks
ali koc
aykut
ali sen
aziz yildirim ...

bizde de bir ara adnan , bir adnan daha , aysal , ali durust , albayrak ... durumu vardi

Onlar birer alfa :)

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Abartı ki ne abartı. Taraftarı havaya sokar biraz. Onun haricinde takımın durumu ve mali yapıları rezil ötesi. Ben fenerli arkadaşlara dost meclisinde söylüyorum aynısını. Ha Aziz'den fazla zarar veremez zaten çoğu da ona tav olmuş durumda.

Umut fakirin ekmeği...Yazıklar olsun size en güzel duyguların katilleri sizi :)

Üst Alt