Ali Koç, Devre Arası Transfer Planını Açıkladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç, Devre Arası Transfer Planını Açıkladı

Ali Koç: "Stadını ve basketbol salonunu kendi imkanlarıyla yapan tek kulüp Fenerbahçe'dir."

Ali Koç: "UEFA ile yaptığımız anlaşmada her sene maksimum 30 milyon euro zarar etme şartı var, bunun için bizim 60 milyon euro kar etmemiz lazım. Bunun imkanı yok. Eğer FFP'den cezalandırılacak isek, yerel liglere bakabilecek ve böylece daha fazla yatırım yapabilecek durumdayız."

Ali Koç: "Stadını ve basketbol salonunu kendi imkanlarıyla yapan tek kulüp Fenerbahçe'dir."

Ali Koç: "UEFA ile yaptığımız anlaşmada her sene maksimum 30 milyon euro zarar etme şartı var, bunun için bizim 60 milyon euro kar etmemiz lazım. Bunun imkanı yok. Eğer FFP'den cezalandırılacak isek, yerel liglere bakabilecek ve böylece daha fazla yatırım yapabilecek durumdayız."
Vizyon ali bilmiyormu para cezası da yiyebileceğini bu mantıkla herkes deler ffp yi

ASUS_Z00AD cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ali Koç: "Seçim döneminde beni FETÖ'cü yapmaya çalıştılar, 100 bin kişi beni BİMER'e, CİMER'e şikayet etti. Zaman zaman bu saldırılara maruz kalıyoruz."

Ali Koç: "Bir kampanya yapmaya karar verdik. Ayda 5-10 lira verebilecek insanlardan tutun, tek seferde 500 bin, 1 milyon verebilecek insanları bir araya getirin, Fenerbahçe'nin kimseye muhtaç olmamasını sağlayacak duruma gelmesi için bir kampanyaya başlayacağız."

Ooooo Ali de stadı biz kendimiz yaptık diğerlerini devlet yaptı ağlamalarına başladı ise işleri demek ki çok kötü. Sen takımı bi düşür taraftarın bi tarafına monte eder o stadı hem yabancılık çekmezsin sonuçta kendiniz yapmışsınız stadı.

Ali Koç: "Bir kampanya yapmaya karar verdik. Ayda 5-10 lira verebilecek insanlardan tutun, tek seferde 500 bin, 1 milyon verebilecek insanları bir araya getirin, Fenerbahçe'nin kimseye muhtaç olmamasını sağlayacak duruma gelmesi için bir kampanyaya başlayacağız."

Vah vah, Adnan Polat'ın yardım kampanyasıyla dalga geçen fener bu hale mi geldi?

Üst Alt