Ali Koç: "Futbolcu ayartmanın bir bedeli vardır. Bir takım bu konulara önem vermiyordu" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Futbolcu ayartmanın bir bedeli vardır. Bir takım bu konulara önem vermiyordu"

1610379154882.png

Ali Koç: "UÇK'nın verdiği bir kararı öğrendik. Bu karar, Türk futbolunda bir milattır. Transfer yaparken kurallar vardır. Yıllardır belli takımlar, bir takım bu konulara önem vermiyordu. Futbolcu ayartmanın bir bedeli vardır."

Ali Koç: "Bazı büyük kulüpler Erzurum'a gelirken maç saatleriyle ilgili serzenişte bulunuyorlar ama biz böyle bir şey yapmıyoruz."

Ali Koç: "Visca ve İrfan Can için ekibimden bana gelen bir talep olmadı. Başakşehir bu oyuncuları satmayı düşünürse, ilgilenebiliriz."

Koç: "Taraftarlarımız yeteri kadar önlem almadığımızı ve tepki vermediğimiz için bize de tepkililer. Biz yayıncı kuruluşa bu sorunun en medeni şekilde çözülmesi için imkan verdik ama işler düzelmek yerine daha da kötüye gitti."

Koç: "Buradan sesleniyorum. Ya düzelteceksiniz ya da ilişkilerimizi ona göre düzenleyeceğiz. Bundan sonra ona göre tedbirimizi ve önlemimizi alacağız. Biz size imkanı verdik ama bundan sonrasına siz karar vereceksiniz. Siz demek ki Fenerbahçe'nin büyüklüğünü bilmiyorsunuz."

Ali Koç: "beIN Sports kendini düzeltmezse tarihte görmedikleri kadar büyük bir boykotla karşılaşacaklar .Bundan sonra herkese göstereceğiz. Herkes ayağını denk alsın."

Koç: "Mesut Özil'in transferi konusunda anlaşmaya, geçmişe göre daha yakınız"

Koç: "Tahkim Kurulu'nun takipteyiz. Bakalım cezayı hafifletecekler mi, yoksa erteleyecekler mi?"

Forumu geçtim genel olarak hayatımda da küfür eden birisi değilim ama şu herif yüzünden bir gün ban yiyeceğim. Şaka gibi, bir tane aklı başında bir insan yok mu şu adamlara doğru soruları soracak?

Tartışma yaratıp , ceza yedirtecek bizimkilere.
Şu açıklamalara ceza gelmez , biz en ufak birşey desek ceza yağmuru.

İğrenç bir ortam

Ali Koç: "Visca ve İrfan Can için ekibimden bana gelen bir talep olmadı. Başakşehir bu oyuncuları satmayı düşünürse, ilgilenebiliriz."

Üst Alt