Ali Koç: "Güzel günler yakında" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Güzel günler yakında"

2-vute-cover-bFHj_cover.jpeg
Koç, "2018 yılında Fenerbahçe'ye seçildik. Fenerbahçe'yi şahlandıramadık. Ancak diğer alanlarda her şey yolunda. Tabii, top çizgiyi geçmeyince yapılan bu işler göz ardı edilebiliyor. Her camiada 25-30 senede bir böyle bir dönem olabilir. Ama güzel günler yakında. Endişe edecek bir şey yok, siz inanmaya devam edin" diye konuştu.

Ali Koç törenin ardından DHA'ya yaptığı açıklamada da şunları söyledi:

"Buraya gelmek ve Bekir bey ile beraber olmak her zaman keyifli. Kendisiyle çok maç seyrettik. İyi bir de Fenerbahçelidir. 8 sene önceki ödül töreninde de vardım. Daha küçük bir yerdeydik ancak o zaman da doluydu salon. Ödüller her geçen sene büyüyor. Bu sene de bize layık görmüşler. Mutluyuz. Gençler beni kendilerine yakın görüyorlar. Bu aralar gençlerden çok ödül alıyoruz. Gençlere iyi birer insan olmalarını tavsiye ediyorum."

2-vute-cover-bfhj_cover-jpeg.44681

Fenerbahçe yönetimi konusunda eleştiremeyiz seni Ali Koç. Nasıl bir cehennemin içine düştüğünü görüyoruz. Eminim göründüğünden daha beterdir.

Lakin saha dışında yaptıkların büyük bir hayalkırıklığı. Böyle kaldığınız sürece de güzel günler falan göremeyeceksiniz.

Üst Alt