Ali Koç: "Haklı başvurumuz kabul edilseydi, 40-50 milyon liralık limitimiz olacaktı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Haklı başvurumuz kabul edilseydi, 40-50 milyon liralık limitimiz olacaktı"

Ezik sikeci kanal kanal gezip ağlıyor. Karşısındaki iki ezik de soru sormaktan aciz sünepe olunca olay tam ağlama duvarına dönüyor :)

Üslup son derece itici. Tam küçük aziz olmuş hakikaten. Prezentabl Aziz... Daha fazlası değil.
Milleti o kötü üslubuyla ezıkliyor. Ne iğrenç bir herif. Oturuşu zaten ofsayt hırbonun. Azizin bile bir ufak karizması vardı. Bunda o da yok. Konuşamıyorda bana göre. Kendi kendine espiri yapıyor gülüyor. SEN anlamadın diyor Ersine. Bu ERSinle Tümer soru soramıyor. Onu geçtim Tümerin ne işi var orda. Hesaptan kitaptan anlayan adam cıkaramıyor mu koskoca trt. Yoksa bu zengin zübbesinin çakma karizmasını sarsar diye mi korktular

Herkes biliyor ki federasyon limit belirmesi işini transfer sezonunun sonunda açıklayarak yaz transfer döneminde FB ye yeniden yarışta olabilecek takım kurma şansı verdi.Nihat abisine yaptığı bu kıyak için teşekkür edeceğine hâlâ extra transfer bütçesi ver diye çağrıda bulunuyor.Turkiye'de her şey normal olsaydı FB yine kümede kalma yarışı içinde bir kadro ile ligde devam ediyor olacaktı.Yasadigi hayal kırıklığı ise Nihat nasıl her söylediğimizi yapmaz da Albayrak'dan korkup TS nin istediğini yapar düşüncesi.

Bu fenerlilerin twitlerine baktim Ali koc halkinda, walla pes dedim bunlar akilanmaz, esek hofastan ne anlar!

Aziz yildirimdan sonra akillari basina gelmistir diye dusundum ama bunlarda akil degil kafa bile yok..

Yok neymis, Turkiyenin en zengin is adami, yok cassanovasi, babasi, ulkenin en guclu ailesi falan. Yine had bildiriyor, yok anasinin seftalasi falan ebesinin uzumu :D

Adam kisa zamanda azizin yaptigi rezillige 2yilda yapti. Gecen sene hakemlerle kumede kalan takimin taraftari ne iciyor anlamiyorum. Bunlarla ayni nefesi almal ayni yemegi yemekte baska birsey walla..

Koyun surusu gibi kocun arkasinda gidin, az kaldi batinca anlarsiniz

Üst Alt