Ali Koç, Sadece Transferlere 2 Milyar TL Harcadı Ama Başarı Gelmedi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç, Sadece Transferlere 2 Milyar TL Harcadı Ama Başarı Gelmedi

flas_iddia_ali_koc_ve_erol_bulut_arasinda_gerginlik_1612809959_875.jpg

Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç 3 yılda sadece transferlere 2 milyar lira harcarken, bu süreçte kulüp beklenen başarıyı gösteremedi.​

Göztepe'ye Kadıköy'de 1-0 yenilerek şampiyonluk yarışında ağır bir darbe alan Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç ve yönetimi yeniden gündem konusu oldu.

3 sezon boyunca futbolcu (228 milyon Euro) ve hoca transferlerinde (7.9 milyon Euro) üstlenilen 236 milyon Euro'ya (Yaklaşık 2 milyar TL) rağmen ne kupa ne de başarı geldi.

3.5 MİLYAR TL BORÇLA ALMIŞTI

Aziz Yıldırım 20 yılda 6 şampiyonluk ve 13 kupa 1 Eurolig şampiyonluğu kazanırken görevi bıraktığında F.Bahçe'nin borcu 430 milyon Euro idi. (bugünkü kurla 3.5 milyar lira)

Ali Koç'un yaptığı harcamalar, sattığı oyunculardan elde edilen gelir, hocalara verilen paraları tek tek incelendiğinde, Fenerbahçe'de 3 yılda borç 5 milyar liraya kadar ulaştı.

Haber7

İşin komik tarafı, her sene sil baştan kadro kurup başarısız oluyor, bir tane sözü geçen bir Fenerli çıkıp da bir dk kardeşim biz ne yapıyoruz diyemiyor. İstifasını istemeyi geçtim, laf söyleyemiyorlar şaka gibi. En ufak bir protesto yok, eleştiri yok. Yalnızca bahane sıralama.

Bakın görün Haziran ayında yine sıfırdan kadro kurup yine yere göğe sığdırılamayacak.

şimdi bu adam paraları güya hibe ediyor sponsor gösteriyor değil mi ..

yarın birgün ayrıldığında o paraları almayacak , faiz işletip icraya vermeyecek değil mi? :sneaky:

İşin komik tarafı, her sene sil baştan kadro kurup başarısız oluyor, bir tane sözü geçen bir Fenerli çıkıp da bir dk kardeşim biz ne yapıyoruz diyemiyor. İstifasını istemeyi geçtim, laf söyleyemiyorlar şaka gibi. En ufak bir protesto yok, eleştiri yok. Yalnızca bahane sıralama.

Bakın görün Haziran ayında yine sıfırdan kadro kurup yine yere göğe sığdırılamayacak.

Biz de 3 senede 2 sampiyonluk goren baskani yollayalim diye ugrasiyoruz.

Biz de parasi sebebi ile baskan secmememizin buyuk onemi var iste.

Kulup fb gibi kimsenin malı olmaz GS da.

Fenerbahçe ve Beşiktaşın sorunu, Camialarından iyi bir teknik direktör çıkaramamış olmalarıdır. bütün sorun bu. ve doğru yabancı teknik direktörü de bulamadılar.

Beşiktaş Sergeni çok sahipleniyor bu aralar mesela. Sergenin beşiktaşla falan alakası yok. giymediği büyük takım forması kalmadı adamın.

Ali koç bütün servetini harcasın, Dominant bir hoca bulamadığı sürece bu iş olmaz. Koç'un Emre b ile değil, hocayla beraber oturup neye ihtiyacın var diye konuşması lzm.

Normal şartlarda Erol istifa etsin derdim ama 7-8 hafta daha kalsın istiyorum. iş işten geçsin sonra bıraksın

Üst Alt