Ali Koç: "Seneye Bank Asya'da mücadele etme kararı aldık"


Ali Koc: "Yarin TFF'ye basvurup dusurulmeyi ve Bank Asya'da oynamak istedigimizi beyan edecegiz."Ali Koç: Yarın üç kaptanımız konuşacak.Ali Koç: Futbolcularımızla ilgili çok ciddi, iyi teklifler var. Bazılarını üzülerek değerlendireceğiz.
 
Cevap: Son Dakika - Ali Koç : "Seneye Bank Asya'da mücadele etme kararı aldık"adamlar baktılar yunanistana amatöre düşmemek adına şereflilik oyunu oynuyorlar yemezler!!!
 
Cevap: Son Dakika - Ali Koç : "Seneye Bank Asya'da mücadele etme kararı aldık"A.Koç : "Futbolcularımız bizden Fenerbahçe'nin Bank Asya'da devam etmesini talep etti".Bizde bunu istiyoruz dedi.
 
Cevap: Son Dakika - Ali Koç : "Seneye Bank Asya'da mücadele etme kararı aldık"Yetmez. Amatöre kadar yolunuz var ulan :asd:
 
Cevap: Son Dakika - Ali Koç : "Seneye Bank Asya'da mücadele etme kararı aldık"Ulan bari dün alsaydınız kararı,

Fikstür çekildi :D
 
Cevap: Son Dakika - Ali Koç : "Seneye Bank Asya'da mücadele etme kararı aldık"İstekle oluyor mu bu işler, Bank Asya'dakiler istiyor mu sizi?
 
Cevap: Son Dakika - Ali Koç : "Seneye Bank Asya'da mücadele etme kararı aldık"tüm f5lilerden nefret ederim ama Ali Koç'u bu halde görünce üzüldüm...
 
Cevap: Son Dakika - Ali Koç : "Seneye Bank Asya'da mücadele etme kararı aldık"Hala ntvsporda açıklama yapıyor bakın.
 
Cevap: Son Dakika | Ali Koç: "Seneye Bank Asya'da mücadele etme kararı aldık"Kupayı iade edecekmisiniz sorusuna

aykut hocamın duruşunu ve futbolcuları kutluyorum diyerek geçiştirdi.şerefliliğide bu kadar
 
Cevap: Son Dakika | Ali Koç: "Seneye Bank Asya'da mücadele etme kararı aldık"Salaklar hahhaha. :DŞike kararı sabitlendiğinde bu sefer de üçüncü lige düşecekler. Allah'ın salakları.... :D:D
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt