Ali Koç: "Vatanını seven herkesin bizim davamızı takip etmesi gerekir" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Vatanını seven herkesin bizim davamızı takip etmesi gerekir"

Ali Koç: "Davanın Fenerbahçe için ne demek olduğunu biliyoruz. O zamandan bugüne Silivri kampüsü gelişmiş, her şey çok değişti ama bizim davada bir gelişme yok. Usuller bitirildikten sonra bizim beklentimiz bu mahkemenin sonuçlanacağı."

Ali Koç: "Bu sadece Fenerbahçelilerin değil Türkiye'nin davası. Bu kanunsuzluk, kuralsızlık; önce Fenerbahçe'yi, sonra her kişi ve kuruma saldıran ve neredeyse devleti yıkmaya cüret eden bu örgütle mücadele etmek herkesin görevidir."

Ali Koç: "Vatanını seven herkesin bu davaları takip etmesi gerekir. Bizim davamıza baktığımızda o veya bu nedenle bazıları takip etmek istemiyorlar. Bu da doğru değil. Hepimiz bunun gibi kumpas olan her davaya sahip çıkmalıyız ki hiç kimse bu ülkede böyle bir şeye kalkışamasın."

Ali Koç: "Vicdanı olan, objektif olan herkes Fenerbahçe'nin mücadelesine saygı duymuştur. Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'ın liderliğinde topyekün bu camianın her kademesi büyük reaksiyon göstermiştir. Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere herkesin takdirini kazanmıştır."

Ali Koç: "Son dönemlerde genel FETÖ ile mücadele bir sulanma gibi rüzgar esiyor gözüküyor. Bugün bir kısım taraftarlarımız reaksiyon vermiştir. Esas reaksiyon dijital dünyada verilmektedir. Bu dönemde de muhtemel şampiyonluğumuza göz dikilmiş görüyoruz."

IMG_20200115_140800.jpeg

525fabb1f99a8924b322735995248619.gif

o zaman devlet içinde paralel bir yapılanma olmuştur. devleti kısmen ele geçirdikleri de doğrudur. ama ortaklarının kim olduğu da bellidir. kendileri saflarına çekemedikleri kurum ve kuruluşların açıklarıyla onları ele geçirmek istedikleri de doğru olabilir. sizin açığınızda şike yapmanızdı ali başkan. fetö alçaktır. ama bu şikeci olduğunuzu değiştirmez. ülkedeki siyasi durum sizi kurtaracak olabilir ama kalplerde şikeci oolarak kalacaksınız.

Peki Aziz Yildirim ne diyor bu duruma?
Yani ben mesela sucsuz yere hapis yatmis olsam ve bol param olsa hakkimi arardim.
Sonucunda bu bir namus davasi gibi birseydir.
Herkes temiz görünmek, sucsuz oldugunu ispat etmek ister.

Tabi ben Aziz Yildirim degilim bilmiyorum icinden gecenleri.

Fenerbahce ayni sekilde UEFA, FIFA gibi kurumlara dava acmali. CAS davasi tekrar görülmeli.
Sonucta yillarca Avrupa'da maca cikamadilar ve milyonlarca €'dan oldular.
Hepsinin hesabi sorulmali.

Peki böyle birsey yaparlarmi? Orasinida siz cevaplayin :)

Herkes biliyor 3 Temmuz da olan bitenleri ve sonraki süreci.
Fenerbahce düsmesin diye bir gecede ansizin sike maddelerinin kaldirilmasi gibi utanc verici olaylar yasadik.
Makas fazla acilmasin diye oynanan ligde kural degisikligi yapilmasi gibi sacmaliklara sahit olduk.

Vatan, millet, sakarya demekle olmuyor sadece, biraz dinide kat icine, daha büyük bir tabakadan destek alirsin belki ;)

Ali Koç: "Bu sadece Fenerbahçelilerin değil Türkiye'nin davası. Bu kanunsuzluk, kuralsızlık; önce Fenerbahçe'yi, sonra her kişi ve kuruma saldıran ve neredeyse devleti yıkmaya cüret eden bu örgütle mücadele etmek herkesin görevidir."

Ali Koç: "Vicdanı olan, objektif olan herkes Fenerbahçe'nin mücadelesine saygı duymuştur. Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'ın liderliğinde topyekün bu camianın her kademesi büyük reaksiyon göstermiştir. Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere herkesin takdirini kazanmıştır."Ekli dosyayı görüntüle 69834

Aziz şimdi Sayın Aziz Yıldırım olmuş. Sen ne karakteri bozuk adamışsın. Bu sözleri söylerken yüzünde mi kızarmadı be adam?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Senelerce memleketin geleceği olarak lanse edilen bir adamın aslında ne olduğunu görmüştür artık insanlarımız diye umut ediyorum .

Ne anlatmış yine, ne okumak ne de dinlemek istemiyorum artık bu adamı

Senelerce memleketin geleceği olarak lanse edilen bir adamın aslında ne olduğunu görmüştür artık insanlarımız diye umut ediyorum .

Ne anlatmış yine, ne okumak ne de dinlemek istemiyorum artık bu adamı
Yav kim bunu memleketin geleceği lanse etti??? Neden benim haberim olmadı :) Bir de vatan demiş? Hangi vatan? Boğaz içi mi yoksa hiç gitmediği ispir yahut belen ya da ne bileyim gözlü mü???

Üst Alt