🍍 ali koç - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ali Koç, Sportif Direktör Damien Comolli ile de görüştü ve Tayfun Korkut'un takımın başına gelmesini istediğini belirtti. (İHA)

Insallah Tayfun gelir muhtesem bir is birligi olur.

3 Temmuz da yargilanan bir sahis ve kulübün yillar sonra yollarinin kesismesi muazzam bir hikaye olur.

Vizyon mizyon dedi, sonra sanki sıradan bir taraftarmış gibi kendi getirdiği hocaya karşı kinle hareket etti teknik direktörünü basın toplantısına bile çıkarmadan kovdu. Belki basın toplantısına çıksa hoca kendi istifa edecekti. Gerçekten hiç yakışmadı.

Bir de bu maçtan önce Beşiktaşlı taraftarları eleştirmisti genk maçında takımı islikladilar, bizimkiler takima sahip çıkıyor diye. Kadıköy şenlik yerine döndü sonra Ankaragücü mağlubiyetinin ardından :) Çok acemi bir hareket oldu bu da.

fenerbahce camiası kendilerine bela dileyecek hale getirdiler.benim ahım beni korkutur,ama agzımdan cıkarsa 22 mayıs 2011'deki gibi benim de yapabilecek bişeyim yok.demekki canımız yanmıs.bu kadar serefsizlik yapılırsa bedelini en acı sekilde ödersin

Son düzenleme:
DtAanuIWkAAttNT

keşke haftasonları maça giden, bazı firmalarıyla fenerbahçe'ye sadece sponsor olabilen koç holding yönetim kurulu başkan vekili iş insanı ali yıldırım koç olarak kalsaydı.

Gerçekten yazıklar olsun. Bu kadar düşeceğini beklemiyordum. Böylesini Aziz Yıldırım bile yapmadı.

Adam resmen küme düşme hattındaki takımının eksikliğini kapatmak için popülist eylemlerle taraftarı yanına alarak haklı olmasına rağmen Galatasaray'a oynuyor!

Fener küme düşüyor Ali Koç! Futbolda adaleti mahveden Aziz Yıldırım yüzünden ve sen adaletin sağlanmasına köstek oluyorsun!

Üst Alt