🍍 ali koç - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gerekirse ceza yiyeceğimizi bile bile transfer yapıp şampiyon oluruz demiş ya ona atıfta bulundum

Evet, fener icin cok kotu donem basliyor. Soyle antuya baktim adamlar battik bittik, nasil 10 transfer yapacaz diye dusunuyorlar.

Bu arada, zamaninda Azizin transfer sikesi ve Sow'a 16m euro satip onu da yapamazlar, cunku Arap kulupleri uyandi artik eskisi gibi onunu geleni 10-15 vermiyorlar.

Cagne 3-4 daha atsin, rahat 15m gorur, o baska.

Sınırları aş başganım <3

Transfer yasağı is coming

Ceza alırlarsa bu sene Avrupa kupalarına gidemedikleri ve cezalarını çekmedikleri için Avrupa kupalarına katılma hakkı kazandıkları ilk sene mi çekecekler cezalarını? (Diğer cezalarda böyle oluyor ama mali yönden gelecek bir ceza olacağı için böyle olmayabilir) Böyleyse seni şampiyonlar ligine götüremeyen bir şampiyonluk için bunu yapmak çok saçma olur. Sonraki seneleri de zora sokar bu şekilde, delik iyice açılır.

Son düzenleme:
Ceza alırlarsa bu sene Avrupa kupalarına gidemedikleri ve cezalarını çekmedikleri için Avrupa kupalarına katılma hakkı kazandıkları ilk sene mi çekecekler cezalarını? (Diğer cezalarda böyle oluyor ama mali yönden gelecek bir ceza olacağı için böyle olmayabilir) Böyleyse seni şampiyonlar ligine götüremeyen bir şampiyonluk için bunu yapmak çok saçma olur. Sonraki seneleri de zora sokar bu şekilde, delik iyice açılır.

Mali yönden de aynıdır bence

Dediğini yaparsa çok net geriye giderler

"Ben size birincilik demedim, Birinci Lig dedim" capsiyle efsane olan Fenerbahçe Başkanı. Kendisi "vizyon" sözcüğünün vücuda gelmiş hali olup, Aliş Harikalar Diyarı'nda yaşamını sürdürmektedir.

Şu aralar küme düşme hattında olduğunu unutup taraftarından "para vermezseniz Avrupa kupalarından men yiyecez" söylemiyle bağış toplamaktadır. Camiasında "aga bi dur biz bu sene Avrupaya nası gideriz, önce bi kümede mi kalsak" diyen insan evladı mevcut değildir.

Tek hedefi Galatasaray'a Kadıköyde yenilmemek olan bir camianın başkanı olarak, bu hedef tutturulunca direk Avrupa kupalarına gidileceğini sanıyor olması muhtemeldir.

D26xvR-WkAEtGCo.jpg

Vizyon koktu buralar

Bu adama neden holdingte hiç büyük sorumluluklar vermiyorlar diyordum hergun daha net anlıyorum
Koç holding ilerde buna kalınca dusunsenize neler olur

Berabere kaldılar diye Samandıra'da kutlama yapıyorlar. Ezeli rekabet artık tamamen bitmiştir. Fenerbahçe'nin gözümde Trabzon spor gibi bir değeri vardır. Ligde tek biz büyük kaldık.

Üst Alt