🍍 ali koç - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu iptal basurusuna asla imza atmazdi Aziz Yildirim, düsmanin da yigit olanina hasret kaldik.

-bugun-tarihi-bir-gun--849627.Jpeg

Ünal Aysal'ın kişisel serveti bundan yaklaşık olarak 100 milyon dolar fazla, Türkiye'nin 40 küsürüncü zengini Ali Koç. Ünal Aysal ile servetleri hemen hemen eşit ama aradaki vizyon farkına bak. Ünal Aysal'ın gerçekleşmemiş olsa da yüzen saray projesi falan vardı orada şampiyonluk kutlayacaktık, boğaz turu yapmak suretiyle dev gemiyle dosta güven düşmana korku salacaktık nereden nereye..

Son düzenleme:
Ünal Aysal'ın kişisel serveti bundan yaklaşık olarak 100 milyon dolar fazla, Türkiye'nin 40 küsürüncü zengini Ali Koç. Ünal Aysal ile servetleri hemen hemen eşit ama aradaki vizyon farkına bak. Ünal Aysal'ın gerçekleşmemiş olsa da yüzen saray projesi falan vardı orada şampiyonluk kutlayacaktık, boğaz turu yapmak suretiyle dev gemiyle dosta güven düşmana korku salacaktık nereden nereye..

Ali Koç denen zatın serveti değil bu. Koca bir aile şirketi ve bağlı konsorsiyumlar... Ayrıca bu adam Mustafa Koç ölünce holdingte çeşitli görevlerde olan küçük kardeş yerine, gözlerden uzak, şirketle alakası olmayan abisini apar topar Abd'den getirdiler. Ayrıca koç şirketler yönetim kurulundan da başarısız olduğu için gözden ırak bir şekilde uzaklaştırdılar. En son tüsiad basın sözcülüğü diye vasıfsız bir göreve getirmişlerdi... Yönetim kuruluyla uzaktan yakından alakası yok(inanmayan varsa girip yönetim kurulu listesine baksın). Boşta olan zengin ailenin çocuğunun yapacağı şey ne mi oldu: yeni oyuncağı fenerbahçe.

Güzel bir garanti almasaydi cezası kalkmazdi.
Bizim Stad'ta galibiyet pozu vererek kötü olan başkanlık imajını değiştirecek.

Ersun yanal bugunku antremana kimseyi almamis. pasta dahi kesmemisler islerini ciddiye aliyor adamlar

@Ahmed Arif Kesen ustadın bir zamanlar terimci olduğunu dusunmekteyim.
terimci olmak mi? hikayesini cok az kisi bilir.

95 yilinda fatih terim kendisinde eksik olan biseyi farketti, cevresinde onu elestirecek kimse yoktu. o donem super ligte olan diyarbakirspor deplasmanina gitti. mac cetin geciyordu 0-0 di ve dk 80 olmustu ve hic degisiklik yapmamisti.

tam arka tribunden bir genc bagirdi. maci bizim gibi izliyorsun, degisiklik yapsana mg dedi. o genc AAK 'ydi. gencin etkisiyle fatih hoca degisiklik yapip maci koparmisti. hoca tebrikleri dahi kabul etmeden, mac sonunda bana kufreden o genci getirin dedi . yoneticiler hemen alel acele genci bulup hocanin karsisina getirdiler. fatih hoca sen kimsin bana kufrediyorsun lan diyip oracikta ahmete saldirdi.

macin gizli kahramani ahmet basit bir tesekkur beklerken saglam bir dayak yemisti. bu olayi hic bir zaman unutamamisti :(

terimci olmak mi? hikayesini cok az kisi bilir.

95 yilinda fatih terim kendisinde eksik olan biseyi farketti, cevresinde onu elestirecek kimse yoktu. o donem super ligte olan diyarbakirspor deplasmanina gitti. mac cetin geciyordu 0-0 di ve dk 80 olmustu ve hic degisiklik yapmamisti.

tam arka tribunden bir genc bagirdi. maci bizim gibi izliyorsun, degisiklik yapsana mg dedi. o genc AAK 'ydi. gencin etkisiyle fatih hoca degisiklik yapip maci koparmisti. hoca tebrikleri dahi kabul etmeden, mac sonunda bana kufreden o genci getirin dedi . yoneticiler hemen alel acele genci bulup hocanin karsisina getirdiler. fatih hoca sen kimsin bana kufrediyorsun lan diyip oracikta ahmete saldirdi.

macin gizli kahramani ahmet basit bir tesekkur beklerken saglam bir dayak yemisti. bu olayi hic bir zaman unutamamisti :(
Peki sodo mozo sevmiyorsa neden hep Alman hoca istiyor? :red:

Üst Alt