🍍 ali koç - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
terimci olmak mi? hikayesini cok az kisi bilir.

95 yilinda fatih terim kendisinde eksik olan biseyi farketti, cevresinde onu elestirecek kimse yoktu. o donem super ligte olan diyarbakirspor deplasmanina gitti. mac cetin geciyordu 0-0 di ve dk 80 olmustu ve hic degisiklik yapmamisti.

tam arka tribunden bir genc bagirdi. maci bizim gibi izliyorsun, degisiklik yapsana mg dedi. o genc AAK 'ydi. gencin etkisiyle fatih hoca degisiklik yapip maci koparmisti. hoca tebrikleri dahi kabul etmeden, mac sonunda bana kufreden o genci getirin dedi . yoneticiler hemen alel acele genci bulup hocanin karsisina getirdiler. fatih hoca sen kimsin bana kufrediyorsun lan diyip oracikta ahmete saldirdi.

macin gizli kahramani ahmet basit bir tesekkur beklerken saglam bir dayak yemisti. bu olayi hic bir zaman unutamamisti :(

:asd: :asd:

95 yilinda fatih terim kendisinde eksik olan biseyi farketti, cevresinde onu elestirecek kimse yoktu. o donem super ligte olan diyarbakirspor deplasmanina gitti. mac cetin geciyordu 0-0 di ve dk 80 olmustu ve hic degisiklik yapmamisti.

tam arka tribunden bir genc bagirdi. maci bizim gibi izliyorsun, degisiklik yapsana mg dedi. o genc AAK 'ydi. gencin etkisiyle fatih hoca degisiklik yapip maci koparmisti. hoca tebrikleri dahi kabul etmeden, mac sonunda bana kufreden o genci getirin dedi . yoneticiler hemen alel acele genci bulup hocanin karsisina getirdiler. fatih hoca sen kimsin bana kufrediyorsun lan diyip oracikta ahmete saldirdi.

macin gizli kahramani ahmet basit bir tesekkur beklerken saglam bir dayak yemisti. bu olayi hic bir zaman unutamamisti :(

:asd::asd::asd::asd::asd:

95te milli takım diyarbakırsporla maç mı yapıyormuş renktaş

saha içine çok odaklandık ama bu şahsı unuttuk sanmayın..

geçen sezon kazandığımız şampiyonluk sonrası müthiş bir lobi kurmuş durumda.. Önce Nihat Özdemir'i başkan yaptı, yanına Selim Soydan gibi azılı Fenerliyi koydu, sonra diğer hakemler temizmiş gibi sadece 2 hakemin Galatasaray lehine hata yaptı algısıyla ipini çektirdi, sonra Terim'e akla mantığa sığmayan ceza verildi ve bu 19.05'te yapıldı..

Sonra Alanya maçında tekrar istendi ama olmayacağı anlaşılınca maçın hakemine fatura kesildi. CB'nin divana çağrılması, Nihat Özdemir hiç bir alakası yokken orada olması, Göksel'in orada olması,Spor bakanının orada olması vs. normal mi sizce?

Vedat Muriqi ve Mevlüt transferlerinde yaşananlar da hafızalarda. Hayatı boyunca komplodan ve bu tür holiganca şeylerden nefret eden beni bile kuşkulandırıyorsa durum ciddi demektir.

Son olarak 23-24 senedir LigTV ve Bein'de çalışan Şansal Büyüka bir anda yollandı. Takım kötü,oyuncular,yönetim kötü ama bu konu çok ciddi. Bu sene çok ciddi işler dönüyor. Bir an önce 1-2 maç kazanıp birleşmemiz lazım..

Valla isterse sabaha kadar burjuva kıçını yırtsın heriflerin 2 beksiz, amatör kalecili, patlak stoperli ve büyük bölümünde kanatsız oynadığı 9 hafta sonunda sen iç sahada bunlarla karşılaşmana rağmen rakibinin 4 puan gerisinde kalıyorsan oraya Cumhurbaşkanını da çıkarsa, Hitler'i de çıkarsa bir şey demeye hakkın olmaz. Sonuçta takımın iyiyse bunlardan büyük 6222 çocuğunun çıkardığı Süper Final'e ve fikstürde çekilen Kadıköy'deki finale rağmen gidip bir sezonda 2 kere de şampiyon oluyorsun. Cumhurbaşkanının sahadaki oyuna o kadar etkisi olsa 2 yılın en azından birinde Başakşehir'i şampiyon yapardı. Visca Kayseri'de 5 tane karşı karşıya kaçırır, Feghouli Arena'da Ronaldo golü atarsa şampiyon filan olamıyorsun işte. İstiyorsa Cüneyt 4 attığını 2 saysın yine farketmez.

Şu anda saha içinde de, saha dışında da şampiyonluk için bizden çok çaba sarfettikleri ortada. Son kalan onur kırıntılarını genel kurulda Tayyip Erdoğan posteri koyarak kaybetmelerinden, kıçı çıkan 39'luk Emre'nin ağrı sızıyla 10 numarayı yedeklemesine kadar her şeylerini şampiyonluğa kanalize etmişler. Oyuncu kaliteleri bizim yarımız kadar olsa da büyük takım kimliğiyle iç sahada kolay kolay maç vermeyecekleri aşikar, deplasmanlarda da olsun olsun bizim kadar kötü olsunlar. Bizden kötü olmak için çok çaba sarfetmeleri gerek zaten. Biz de kafamıza dank edip bunlar kadar kendimizi zorlamazsak Fener Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı döneminin ilk şampiyonluğunu kazanır. Bu sene de olamazlarsa Ali Koç erken seçime bile gidebilir.

@Tahir Mahir Koç

Üst Alt