🍍 ali koç - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Habertürk'te canlı yayına çıkarmışlar. Şunu yaptım diyebileceği hiç bir şey yok, yazık. Üzüldüm adama, ama hemen geçti üzüntüm. Beter olun lan :))

muhtemelen biz de böyle olsak işlere abim bakar ben de galatasaraya veya rizeye bi şe yapardım adama kızamıyorum ama beceriksiz ve salak yav 7 yaşındaki de aynı 0 yaşındaki de aynı bu kuşların

Aziz çok Galatasaray başkanından çok şampiyonluk görmüştür de herifin kaybettiği şampiyonluklarda bile kadrosuna Anelka, Alex, Carlos, Sow, Krasic filan vardı. Bu vasat herif 170 milyon cepten harcayıp hala yerli oyuncularla ülke futbolunu domine edeceğini mi düşünüyor? Hayır 170 milyon cepten veriyorsun, yine Fifalık oluyorsun, oyuncularına maaşlarını ödeyemiyorsun, FFP'yi tutturamıyorsun ve tarihin en vasat ve tek sezonluk adamlarından ''şampiyonluk'' kadroları yapmaya çalışıyorsun. Zengin böyle zengin oluyor işte, Beşiktaşlı Rahmi bu oğlana bir türlü şirketi bırakmadıysa varmış haklı nedeni. Emlakçı dükkanım olsa şu herife bırakıp tatile filan gitmem, değil ki milyar dolarlık şirket.

Aziz çok Galatasaray başkanından çok şampiyonluk görmüştür de herifin kaybettiği şampiyonluklarda bile kadrosuna Anelka, Alex, Carlos, Sow, Krasic filan vardı. Bu vasat herif 170 milyon cepten harcayıp hala yerli oyuncularla ülke futbolunu domine edeceğini mi düşünüyor? Hayır 170 milyon cepten veriyorsun, yine Fifalık oluyorsun, oyuncularına maaşlarını ödeyemiyorsun, FFP'yi tutturamıyorsun ve tarihin en vasat ve tek sezonluk adamlarından ''şampiyonluk'' kadroları yapmaya çalışıyorsun. Zengin böyle zengin oluyor işte, Beşiktaşlı Rahmi bu oğlana bir türlü şirketi bırakmadıysa varmış haklı nedeni. Emlakçı dükkanım olsa şu herife bırakıp tatile filan gitmem, değil ki milyar dolarlık şirket.

dogru tespit.aynı zamanda bu adamın şirketleri ileride bir gün yönetemiyeceginin en büyük kanıtı yöneticilik vasfıı 0

lakin bu yıl merak ediyorum cünkü emre gib hem sinsi hem pislik biri koça hükmediyor bizim yolumuzdan gitmeyi öneiyor sampiyonluk icin

o yüzden yerli hoca yerli oyunculr bizim oyunculara salça olma vs yani son kurşunu bize benzeyerek atmaya calısıyor

tutacakmı merak ediyorum

Üst Alt