Ali Koç'tan Ersun Yanal İçin Galatasaray İtirafı! 'Çok şaşırdım' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
9bef25a26c9c42299109154f03c9922e.jpg

Spor Toto Süper Lig'in 28. haftasında Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan ve 1-1 sona eren derbi sonrası Ersun Yanal'ın açıklamaları çok konuşulmuştu. Deneyimli teknik adamın, "Belki de Galatasaray'ın yakalayacağı avantajı engelleyerek, şampiyonluktan ettik. Oyuncularım bugün arma ve forma maçını başarıyla tamamladı" sözlerine divan kurulunda yapılan eleştiriler sonrası Ali Koç'tan da yanıt geldi.​
Galatasaray derbisi sonrası Ersun Yanal'ın şampiyonlukla ilgili açıklamalarına divan kurulu üyesi Atilla Öztürk'ün, "Teknik direktörümüzün, 'Rakibimizin belki de şampiyonluğunu engelledik' deme hakkı yoktur. Biz şampiyon olamıyorsak, kimin olduğunun önemi yok" şeklindeki eleştirisine Ali Koç da destek verdi.​
"BEN DE ÇOK ŞAŞIRDIM"
Divan kurulund akonuşan Ali Koç, Atilla Öztürk'ün değerlendirmesine "Haklısınız. Ben de bu açıklamaya çok şaşırdım. Biz şampiyon olamıyorsak başkası bizi ilgilendirmez." diyerek yanıt verdi.​

Taraftara "Ersun Ersun dediniz, bakın getirdim ama başarılı olamadı." deme şansı doğdu. Kendini taca atar. Ama seneye başarısızlık direkt kendine yazar. O yüzden Vizyonist Ali Koç balonunun son yılları. Seneye kongre kararı alır bu.​

Onu sen empoze etmesen Ersun söyleyemezdi. Siz camia olarak olarak Galatasaray'ı takıntı haline getirdiniz. Bütün sezon konuştuğunuz şey derbi maçında yenilmemek. Kimin şampiyon olacağı sizi ilgilendirmiyor muymuş? Yapma ya! Bizde yedik. Takımın kümede kalmaya oynuyor sen hala şampiyon sayısı derdindesin.

Üst Alt