Ali Koç'tan Galatasaray ve Fatih Terim'e Gönderme! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
DzXoggAWkAAw1Kl.jpg

Her seferinde daha pislik bir başkan bulmayı başarıyorlar herifler. Ali Şen vardı gitti beteri Aziz geldi, Aziz gitti bu tipini sevdiğim geldi. Başkanları pisleştikçe şampiyonluk kazanma oranları da düşüyor.

Fb,1989'dan beri bitik bir camia.Bjk ile şampiyonluk sayıları aynı son 30 yılda.Bile isteye birileri tarafından ayağa kaldırılmazlarsa bir cacık olmaz bunlardan.

Kendisine ailede yer bulamamış olup Fenerbahçe başkanı olmuş iş hayatı başarısız geçmiş sıradan bir adam. Muhtemelen aile olmasa normal hayatta sıradan bir vatandaş olacak bir zatı muhterem.

K.O.Ç gibi adam maşallah..

Bu adamı sırf türkiyenin en zengin ailesinden diye sevimli, sempatik ve efendi diye yutturmaya çalışıyor yalakalar..Bunun ne halt olduğunu spor dışı ve geçmiştede çok iyi biliyoruz.

Bakın bunların bu durumda olmasının en büyük nedenlerinden biri var sistemidir.Var sistemi bunların foyasını ortaya çıkarttı.Birde bu k.o.çun beceriksizlikleri eklenince düşdükleri durumu görüyoruz. Şu ligde bağaranlar içerisinde belkide en çok kollanan takım.medyadaki yorumcu şaklabanlar bunlar için o kadar alt sıralarda olmasına rağmen hakem hakkında hiç konuşmuyor diyorlardı. Ulan konuşulacak birşey yoktu ki..Mecbur susuyorlardı.Zaten daha çok lehlerine kararlar oluyordu.

Ama ne oldu efendi diye yutturdukları k.o.ça 2 maç hakem kendi alehlerine karar verince nasıl ağlıyorlar.Foyaları meydana çıktı.Pozisyonlarda öyle aman aman pozisyonlar değil.Bizim başımıza gelen bunların başına gelse ortalığı ayağa kaldırırlar.

Biz ise o kadar maçta ciddi alehimize hakem kararları olmasına rağmen ne fatih terim ne yönetim hiç konuşmadı.Bence geç kalınmıştır.Ama en son konya maçında bardağı taşıran son damla oldu.

Burda efendi denilecek kimse varsa oda bizim yönetimdir.
Ama bizim yönetim olayı biraz abartıyor.Bu şerefsizlerin karşısında çok sessiz kalıyor.
Çok ciddi Galatasaray çekememezliği ortadayken meydanı bunlara bırakmayacaksın.

hem yusufun hem bu k.o.çun açıklamalarından sonra bunlara öyle kontra cevaplar vereceksinki alayı apışıp kalır..Çünkü yaptıkları yorumlarla bu fırsatı bize veriyorlar.

Bak adam iki hakem hatasıyla nasıl basın toplantısı yapıyor.Bizim başımızdakiler resmi siteden falan açıklama yapıyor.
Ondan sonra ben bu yönetime kızınca kötü oluyorum. Futbolcu lansmanında yapmayacaksın.Özel olarak hazırlanıp bu konuya özel basın toplantısı yapacaksın.Daha çok ses getireceksin..

Basın toplantısına

"İçinde bulunduğumuz duruma kılıf hazırlamak için ve gündem değiştirmek için burada değilim. Taraftarlarımız tatmin olsun diye de değil. "

diyerek başlayan Ali Koç'un amacı evet içinde bulunduğu duruma kılıf hazırlamak, gündem değiştirmek ve taraftarları tatmin etmektir. Gerçekten hayal kırıklığı ile okudum. O kadar satır içerisinde "haklı" dediğim tek bir konu yok!

Fenerbahçe başkanlık makamı insanı böyle rezil, onursuz, gurursuz yapıyormuş onu gördük!

Basın toplantısına

"İçinde bulunduğumuz duruma kılıf hazırlamak için ve gündem değiştirmek için burada değilim. Taraftarlarımız tatmin olsun diye de değil. "

diyerek başlayan Ali Koç'un amacı evet içinde bulunduğu duruma kılıf hazırlamak, gündem değiştirmek ve taraftarları tatmin etmektir. Gerçekten hayal kırıklığı ile okudum. O kadar satır içerisinde "haklı" dediğim tek bir konu yok!

Fenerbahçe başkanlık makamı insanı böyle rezil, onursuz, gurursuz yapıyormuş onu gördük!
He normalde müthiş adam ya o makam böyle yaptı.

Gülün geçin bence bir eziğin hezeyanları nede olsa.O kadar çaresiz ve acınacak durumdaki Tolga Cİğerci denilen çöpü bile bedavaya aldık diye iyi bir iş yaptıgını sanıyor.Bizde yanlış tedavi gördüyse sende neden 5 aydır yok aliş onuda cevaplasaydın önce.Bonservizsiz aldın doğru fakat Serdarla buna ödediğin 3 milyon eurolar ne olacak 4 seneden aliş kardeş.Ben sana diyim 24 milyon euro eşittir 145 milyon tl alişşş hadi git kumda oyna birazda.

Ya bu Ali Koçla ilgili düşüncelerimi yazmak istiyorum ama bir sürü uygunsuz kelime kullanmam gerecek. En iyisi ben o kelimeleri burada kullanmayayim ama bu mesajı okuyan onları kullandım saysin.

Üst Alt