Ali Naci: Yönetim Olağanüstü Toplanacak! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Naci: Yönetim Olağanüstü Toplanacak!

Galatasaray'da Evkur Yeni Malatyaspor yenilgisi sonrasında olağanüstü toplantı kararı alındı.

Sarı kırmızılılarda Başkan Dursun Özbek önderliğinde yönetim kurulu bugün saat 14:00'te toplanacak.

Bu toplantıda gündem Tudor'un geleceği, Hırvat teknik adamın durumu olacak.

Alınan yenilgi, liderliğin kaybedilmesi, Tudor'un taktiksel hataları nedeniyle bu olağanüstü yönetim kurulu toplantısı gerçekleşirken Hırvat teknik adamla yolların ayrılma ihtimali artık azımsanmayacak derecede yüksek.

Olacak galiba bu is

Ne olursa olsun Fatih Terim'e gitmeyecekler gibi bir his var icimde

Eger adaylar Yilmaz Vural, Ersun Yanal vs. olacaksa hic gerek yok

İyi bir yönetim olsa yeni hoca bu hafta içi iş başı yapardı, bunlar ne yapacak göreceğiz. Bakalım B planları hazır mıymış.

hay arkadaş kimsede biz istifa edelim demiyor. O alper narman, can topsakal ve tepelerindeki zat-ı muhteremin aldığı kararlardan ne gibi bir hayır gelebilir ki bu kulübe bırakın gidin kardeşim ayıptır ya koca çınarı yok edeceksiniz.

gene hocanın arkasındayız derse bak sen o zaman :D

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

bielsa ismi de konuşuluyomuş yönetim içinde beyaz tv de diyor

Bu saatten sonra toplanan yönetimin de ABV

Bunu söyledim bu senede boş olacak ister Tudor ile devam edilsin ister yeni bir hoca getirsinler bu adamların getirebileceği en maksimum hoca Hamzaoğlu filan olur Terim 'i filan ikna edebileceklerini sanmıyorum

Ama inşallah geçen 3 başarısız sezonun sonunda Dursun ve çetesi yanlarında o destek çıktıkları Tudor 'u da alıp gidecekler ...

DRRgkLBW4AE6In0.jpg:large

Bu is artik bitti.

Galatasaray yönetimi, Igor Tudor'un durumunu görüşmek için bugün saat 14.00'te olağanüstü toplantı yapacak. (NTV Spor)

Üst Alt