Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 53.798 - Sayfa 140 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 53.798

önceden tanseller söylemişti sanırım kulüp çalışanlarının belli kısımı liseliymiş bu işe yaramaz herifte liseli yani işsiz kalmasın diye ayda 50bin dolar alanlardan

Şu videoyu izlediğimde stadyumun yönetiliş ve bakım şekline hayran kalmıştım. Tam olarak bu seviyede olması lazım koskoca Galatasaray'ın stad bakım işlerinin.

Zemin işinin stadın konumu, açısı vs. ile ilgili olduğunu sanmıyorum bu işin hakkını verecek bütçeyi ayırsalar premier lig seviyesinde zemin olurdu...

Muhtemelen para kazandığımız bir alan burası

Yani resim çektirip astımak isteyenler belli bir meblağı ödüyorlar

Şayet dediğim gibiyse çok mantıklı

Eski efsaneler yerine böyle para kazanabileceğimiz işlere girmemiz lazım
Öylede olabilir yada Store'den belirli bir meblağ üzerinde alışveriş ve sonra foto çektirenler arasından da seçilebilir ki. X'de öyle yazan gördüm.

Şu videoyu izlediğimde stadyumun yönetiliş ve bakım şekline hayran kalmıştım. Tam olarak bu seviyede olması lazım koskoca Galatasaray'ın stad bakım işlerinin.
İngiltere ile kıyas etmemek gerek. Çünkü İngiltere çimin anavatanı. Çim sporları futbol, tenis, golf vs. hep İngiltereden çıkmış.

Ayrıca bu stad şahane.

İngiltere ile kıyas etmemek gerek. Çünkü İngiltere çimin anavatanı. Çim sporları futbol, tenis, golf vs. hep İngiltereden çıkmış.

Ayrıca bu stad şahane.
Snapinsta.app_270354208_451976359655225_5737908420502115750_n_1080.jpg

Çimin anavatanı olmasına gerek yok inan. Elin adamı çölün ortasında bile düzgün zemin oluşturabiliyor. Mesele tamamen doğru teknik ve bakım meselesi.

Doğru tekniklerle doğru bakımı yaparsan, çölün ortasında bile halı gibi zeminde oynarsın.

Ekli dosyayı görüntüle 236547

Çimin anavatanı olmasına gerek yok inan. Elin adamı çölün ortasında bile düzgün zemin oluşturabiliyor. Mesele tamamen doğru teknik ve bakım meselesi.

Doğru tekniklerle doğru bakımı yaparsan, çölün ortasında bile halı gibi zeminde oynarsın.
Bizim mevsimler çok değişken o nedenle bakımı zor. Asfalt yollarda öyledir. Bir çok sıcak, bir çok soğuk, çatlar patlar. Ama istenirse extra harcamalarla yapılabilir.

Üst Alt