Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 53.798 - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 53.798

Konya maçı rezaletti tribünler

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Herkesin sesi kısıktı maç sonu, nasıl rezaletti yav.
Batı doğu uyudu ilk golden sonra ivme kazandı tribünler

Orada demoralize oldu ama insanlar Volkan Şen vs yüzünden. Maç 3 dk oynanıp 1 dk durdu sürekli.

Statta maçı yaşayarak izleyen birisi için konsantre kalmak çok zor o durumda.
Millete yalvaran gördüm bırakın şu telefonları diye
Birazda senin dediğin gibi penaltı kaçırdık direkten döndük demoralize oldu tribünler kaygiya düştük puan kaybı geliyor diye

O stadyumla ilgili bir yorum yaptigimda forum uzerime cullaniyor , o yuzden susuyorum artik

Ama ulasim acisindan hic sanildigi gibi degil , otoparki cok kisitli , trafik kilit , toplu tasima da kolay sanilir ama degil . Tamam her yone ama kolay degil

Fb de hic degil , onda da merkezi yerdesin ama tahliye olamiyor hic bir vasita

Marmarayin devami gelirse fb stadi biraz nefes alir

Yine toplu taşıma bizimkinden iyidir. Kullandınız mı bilmiyorum ama binlerce insan metroya doluşuyor, otobana çıkmak isteyen binlerce insan tek merdiveni kullanıyor falan. Mesela Anadolu yakasından gelirken vapurla Beşiktaş'a geçip o ağaçlı yoldan stada yürüyerek gitmekle kıyaslamak bile saçma yani. Ampute milli takımı için gitmiştim stada bu arada biri çıkıp laf etmesin de..

Çok iyi biliyorum kötüydük ilk gole kadar

Maça 1 0 yenik başladık ve girdiğimiz pozisyonlarda o kadar çok şanssızlık oldu ki taraftarda oyundan düştü penaltıda kaçınca moreller tam bozuldu zaten konyayılarda paso yatış yaptılar süreye oynadılar o da çok sıkıntı yarattı.

Taraftar değişmedi
İlk yarı fener maçında herkes çok kötü demişti takımın hali ortadaydı. Taraftarı takım gaza getirir

Şimdi ısıran fatih hocanın takımı olduğu için taraftar ateşleniyo. Hem trabzon hem başak maçlarında gördük.
Ve fatih terim 2012 den bu zamana başımız da olsaydı biz o derbi rezaletlerini yaşamazdık burda. Bitirdiler bizi 2 sene de. Gül gibi stad da alay konusu olduk uğursuzlar yüzünden

TapaTalK
Fener maçı dışında taraftarın kötü olduğu maç yoktu.

İç sahadaki 43 puan zaten taraftarın görevini yaptığının göstergesi.

Bu 5. kombineli senem, açık ara en iyi olduğumuz sezondur.
Basaksehir bu sezon ki en iyi taraftar kesinlikle daha sonra ts gelir.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Maça 1 0 yenik başladık ve girdiğimiz pozisyonlarda o kadar çok şanssızlık oldu ki taraftarda oyundan düştü penaltıda kaçınca moreller tam bozuldu zaten konyayılarda paso yatış yaptılar süreye oynadılar o da çok sıkıntı yarattı.
Bunları kabul ederek dile getirdim zaten

Olabilir bana öyle gelmedi. Biraz etrafımdaki insanlardan da kaynaklanıyor olabilir batı üstteydim ben ama bulunduğum alanda bi 5-10 kişi hiç oturmayıp sövdük :asd: Bir önümde her boku Insta'ya kaydeden bir salak vardı onun dışında fena değildi benim bulunduğum yer..

Ayrıca merak edenler için Emirates ve bizim stadımızın büyüklük karşılaştırması:
ea49455e5f01d65b7837d2dd8980b1a6.jpg

Olabilir bana öyle gelmedi. Biraz etrafımdaki insanlardan da kaynaklanıyor olabilir batı üstteydim ben ama bulunduğum alanda bi 5-10 kişi hiç oturmayıp sövdük :asd: Bir önümde her boku Insta'ya kaydeden bir salak vardı onun dışında fena değildi benim bulunduğum yer..
Bi patlataydin enseye

bjk stadina gidip sagi solu kese kese bir puan kaybi da yasatmak asiri haz verici

Fakat biletlerinde 6 tane transfer kisiti var , o sacma biraz

Baş Akşehir ve trabzon maçının ortak yönü onlara olan kinimiz
Bjk maçı da böyle olacak Q7 nın canlı yayınını unutmadık

Hangi blok

Başakşehir maçı en organize ve etkili olduğumuz maçtı. Bu sezon Gençler maçı hariç tüm maçlara gitmiş biri olarak gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ben de.

G.Saray’ın her maçını 41 bin taraftar izledi. Cimbom, Süper Lig'in en yüksek seyirci sayısında da liderliği kimseye kaptırmadı! Avrupa'da ise lider Borussia Dortmund oldu..

DdODKGpXcAE5XyM.jpg

Üst Alt