Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 53.798 - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 53.798

DnY-SP7X4AAgY4e.jpg:large

Vay capitalizmin canagina edeyim bi stat diyebilmek icin hikaye okuyoruz. Turk telekom ali samiyen spor kompleksi
Eskiden stat derdik
Inonu stadi
Eyup stadi
Vefa stadi

Göztepeli futbolcu Celso Borges ülkesi Kosta Rika basınından La Nacion'a verdiği röportajda, Galatasaray Stadı'nın (Casa del Galatasaray) Türkiye'nin ambiansı en iyi stadı olduğunu ve Avrupa'nın da en korkutucu statlarından birisi olduğunu söylemiş.

1539677671666.png

Dış cepheye 2 ışıklandırma yapmışlar o kadar gene aynı, ya traşlayıp boyatın yada panjurlarla kapatın alt bölümdeki gibi

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dış cepheye 2 ışıklandırma yapmışlar o kadar gene aynı, ya traşlayıp boyatın yada panjurlarla kapatın alt bölümdeki gibi

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sevgili dostum , dis cephenin ya da yetersiz boyasiz betonun sorumlusu bu yonetim mi ?

Kendilerine ait olmayan bir problemden oturu suclamak dogru mu

Degil ama su an görevde olan ve bunu degistirebilecek yetkiye sahip olan bu yönetim.
Yapilmasinda büyük emegi olan baskanlardan biri vefat etti, mezarindan cikip o yapamayacagina veya eski yönetimlerin artik yetkisi olmadigina göre sorumluluk görevde olan yönetimindir.
Ne deniyordu her zaman, kisiler gecici kurumlar kalicidir.
Aksi bir düsüncenin anlami, mevcut ve gelecekteki yönetimler görevde olduklari sürece birsey yapmasalar da olur.
Bunun hic bir mantigi olmadigini söylemeye gerek yok sanirim.
Yönetimler sorunlari cözmek icin göreve geliyorlar, hic bir sey yapmamak icin degil.

Yönetim stadın dışı ile ilgili açıklama yapmıştı zaten. Gelecek sezon stad komple bakımı yapılması gerekiyor o bakımla birlikte gelecek sezon dış cepheninde düzeltileceği söylenmişti ki aynı zamanda TT'nin de son sezonu belki yeni gelecek sponsorla birlikte bir çalışma yapılacak olabilir.

Ben eski yonetimlerin yaptiklari icin asla gorevdekileri elestirmem

Aysal donemi yuzunden men edildik dursunun kabahati yoktu

Ama dursun zamani yuzunden men yersek de cengiz in kabahati yok derim

Cengiz transferde butcede sacmalarsak , arkasindan gelen yonetimi de suclamam bir men durumunda

Hic bir yonetim gecmisle ilgili problemleri gelip boyle halledemez , mumkun degil bu .. para babasi ali koc da olsan halledemezsin

Yahu bu stadyum ne Dursun´un, ne Aysal´in, ne de Polat´in, bu stadyum Galatasaray takiminin.
Yönetimler eski yönetimlerin yedigi naneler yüzünden elestirilemez ama göreve geldikten sonra o naneler ile ilgili cözüm üretemedikleri zaman, üretemedikleri cözümler üzerinden elestirilirler.

Örnek vermek gerekirse mesela Belhanda ve Feghouli gibi adamlarin sözlesmeleri icin Dursun elestirilir ama bu adamlari gönderemedikleri icin mevcut yönetim elestirilir.

Son düzenleme:
Üst Alt