Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 53.798 - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 53.798

2012 de de aynı problem varmış.

başka takımların maçına bakıyorum kar yağıyor saha zımba gibi. bizim güneşli güzel havada süper ama az bir şey yağmur kar olmaya dursun. nasıl olacak bu iş acaba çim çeşidini mi değiştirecekler, drenaj mı yapacaklar yada stadın üstünü mü kapatacaklar ne gerekiyorsa yapılsın.

1 galibiyet 2 Milyon 700 Bin TL.

zemin yüzünden 2 maç kaybetsen 5,4 milyon tl

çatıyı zaten 20 milyon tl civarına açılır kapanır yaparsın. falcaonun yıllık ücreti bile değil...

Stadı tek iyi takım Tjk

Orası da en çok güneş alan yer zaten.

Bizim stat yeterince almıyor, suni güneşleme falan yaptık o yüzden.

Şerefsiz fb'nin stadının zemini de kötü.
Daha çok ve daha iyi güneş alması için stadın çatı malzemesini değiştirmemiz lazım. Artık güneş ışığı geçiren şeffaf malzemeler kullanıyor stadlarda daha çok stadın bakım zamanı da geldi diye biliyorum bakım zamanında ve stad çatısına güneş panelleri projesinde stad çatı malzemesini de kaliteli olanıyla değiştirmek lazım.

2012 de de aynı problem varmış.

başka takımların maçına bakıyorum kar yağıyor saha zımba gibi. bizim güneşli güzel havada süper ama az bir şey yağmur kar olmaya dursun. nasıl olacak bu iş acaba çim çeşidini mi değiştirecekler, drenaj mı yapacaklar yada stadın üstünü mü kapatacaklar ne gerekiyorsa yapılsın.

1 galibiyet 2 Milyon 700 Bin TL.

zemin yüzünden 2 maç kaybetsen 5,4 milyon tl

çatıyı zaten 20 milyon tl civarına açılır kapanır yaparsın. falcaonun yıllık ücreti bile değil...
Stad çatısı yapsan bile yine 3-4 saat önceden çatıyı açman gerekiyormuş maç esnasında çatı açık oluyormuş kazan dairesinde konuştular bunu.

Türk Telekom Stadyumu Stat İşletme Direktörü Murat Ersoy:

Stadımızın zeminini Erzurumspor ile oynanacak mücadeleye hazır hale getireceğiz. Çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. (GSTV)

Erzurum'da sartlar nasil? Genelde -20 falan olur orasi. Daha kotu bir hava olmasin da.

Şaka yapıyorum yav, yoksa Erzurum'da kulakları kaybetmemiz hoş olmaz. Ama dünkü zemin Erzurum'dan kötüydü, oranın en azından çamuru oturmuş. Ama dünkü gibi sahanın ortasına engelli koşu pisti yapılacaksa tam bir bakıma kadar Olimpiyat'ta filan oynamamız daha evla olur.

Daha önce paylaşıldı mi bilmiyorum ama şöyle reklam alarak stadın üstünü bir marka sponsorluğunda kapatmak mantıklı değil mi acaba. Ha derseniz ki adamlar milyonlarca euro değerinde kulüp yönetiyorlar elbette ki akıllarına gelmiştir falan diye. Valla ne yalan söyleyim bunu düşünmemiş olabilir bizim gelmiş geçmiş yönetimler. Ayrica ben büyük bir marka olsam bundan daha başşaklı bi reklam yöntemi de düşünemiyorum açıkçası. Stadın üstü kapandığında ülkedeki tek üstü kapalı stadyum olacağından stadın üstü kuş sürüsü gibi drone larla dolar. Al sana manyak gibi reklam. Screenshot_20210225_234156.jpg

Üst Alt