Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 53.798 - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 53.798

Ocakta mi bitiyor simdi fesih mi var fln bu konular aydinliga kavusmali
Şirketimiz ve Galatasaray Spor Kulübü Derneği ile Türk Telekomünikasyon A.Ş. arasında devam eden pazarlama, reklam ve tanıtım amacıyla isim hakkı sözleşmesinin yürürlük süresinin 2020-2021 futbol sezonlarını kapsayacağı ve 2020-2021 yılı futbol sezonu sonunda sona ereceği hususunda ilgili taraflarca mutabık kalınmıştır. Bu anlaşma gereği Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafından Şirketimize 2020-2021 sezonu için 30 milyon TL ödenecektir.
Bu açıklamaya göre Haziran'ın sonunda bitiyor olması lazım anlaşmanın

Arkadaşlar uzun zamandır statda işimiz olduğundan gidip geliyorum. Uzun zaman sonra avrupadaki en iyi zeminlerden birine sahip olacağız. 👍
Ayrıcı 2 3 ay sonra çatımız beyaz olmayacak güneş çatımızda hiç batmayacak ☀️☀️
Çatımızdan selamlar:)

HAYIRLI Olsun tanıdık varsa hayrınıza şu koltuklar ile stadın dışını bi boyatın kardeş teşekkürler...

HAYIRLI Olsun tanıdık varsa hayrınıza şu koltuklar ile stadın dışını bi boyatın kardeş teşekkürler...
Ben çatı üzerine kurulacak Güneş Enerjisi kısmıyla ilgileniyorum. Ama ilgililere taraftar olarak da bundan bahsetmiştim, farkındalar ancak maalesef duygusal sebepler var:)
Stadın gerçekten çok profesyonel bir yönetim işletme organizasyonu olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Ben çatı üzerine kurulacak Güneş Enerjisi kısmıyla ilgileniyorum. Ama ilgililere taraftar olarak da bundan bahsetmiştim, farkındalar ancak maalesef duygusal sebepler var:)
Stadın gerçekten çok profesyonel bir yönetim işletme organizasyonu olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.
Duygusal sebep derken

Şu işlemi yapmanin maliyeti ne olabilir ki

Üst Alt