Ali Sami Yen Spor Kompleksi Spor Salonu | 12.750 - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Spor Salonu | 12.750

Doğrudur reis akustik olarak kesinlikle çok çok sağlam müthiş atmosfer oluyor ama stad'ın böyle artık tüm top class avrupa klüpleri teknolojik olarakda dışını ne bileyim ışık şovlarını ısıtmasından tut dev ekranlarına kadar herşeyi ayarlıyor

Bence müthiş bir Atmosfer katar stada bu görünen olay

tabi ki bende katılıyorum benim demek istediğim büsbütün stadı gömmeyelim bir dış çephesini yapsan ulaşımını oturtsan stadın değeri çok daha iyi anlaşılıcak.

tabi ki bende katılıyorum benim demek istediğim büsbütün stadı gömmeyelim bir dış çephesini yapsan ulaşımını oturtsan stadın değeri çok daha iyi anlaşılıcak.

Hani ilk verildiği zaman çok benimseyememiştim stadı ulaşımı filan yüzünden

Ama bu üst kullanım hakkı alınır denildiği gibi spor salonu müze o dış cephesi yapılırsa çok iyi olacak yavaş yavaş herkesi çeker stada

Yani sadece maç izleme yeri olmasın gerçekten Spor Kompleksi olsun

Yakin zamanda gitgide etraf sehirlestikce stadyumu seveceksiniz , bunu acildigi tarihte de vurgulamistim , zaman istiyor biraz bu isler ama stadi gommeyin, buna katiliyorum .. havaray geliyor , dekovil hatti geliyor , arkaya avm geliyor , konut projeleri ve hastane bitiyor ,salon geliyor

Yakin zamanda gitgide etraf sehirlestikce stadyumu seveceksiniz , bunu acildigi tarihte de vurgulamistim , zaman istiyor biraz bu isler ama stadi gommeyin, buna katiliyorum .. havaray geliyor , dekovil hatti geliyor , arkaya avm geliyor , konut projeleri ve hastane bitiyor ,salon geliyor

Hastane neresine yapılıyor Sinan Bey?

edit:buldum burasıymış.

l3nXYQ.jpg

Son düzenleme:
Herseyi unutabilirsin ama beles pilavi asla unutmayin. Yemisim stadin dis cephesini, beles pilavi sakin unutmayin

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Seçimlerden sonra başlayacağını düşünürsek 2019-2020 sezonunda yeni salonumuza geçeriz fakat geçmeden önce sağlam bir sponsorluk antlaşması da gerekiyor. Böyle bir salon yapıyorsak Euroleague gibi bir platformda da oynamak gerekiyor bu konu da umarım yönetim akıllı davranır ve şimdiden ikna etmeye çalışırlar

Zaten hazır bu sene de çöpe gitmişken artık bir proje takımı oluşturmaya başlamalıyız ve küllerimizden doğmalıyız.

Ayrıca akustik olarak çok üst düzey bir salon olacak inşaat alanı dar olduğu için eğim biraz daha fazla olacak ve oval olup sesin kırılıp dağılacağı köşeler olmayacak. Çatı seviyesi de alçak olacağı için akustiğe ekstra bir katkısı olacak bu salon dolduğu zaman abdi ipekçiden daha sağlam bir atmosfer oluşur. Tabi salonu yaparken umarım saçma sapan uyduruk malzemeler kullanamazlar, kaliteli yaparlar özellikle çatının taşıyıcı sistemlerini bu sefer açık bırakmasınlar.
0

Son düzenleme:
Başkan Mustafa Cengiz'in Ankara görüşmelerinin, GSGM ile yapılan kapalı spor salonu anlaşmasının ocak ayında dolması sebebiyle ödenecek 100 M TL'lik tazminatı yaza kadar ötelemek amacıyla yapıldığı ortaya çıktı. Ötelemeye olumlu yanıt alındı. (AMK)

Komple iptal edilmeli bu proje.Zaten stadin ulasimi zor.Nefes alinan 2 metrekare de salonla doldurulacak.

Ama iptal edilirse para odememiz gerekiyor gsgm ye . Ciddi bir meblag

Stada giris yer altina alinacak

Bir de o bolgede mac oncesi pek zaman geciren olmuyor , bos bir yer aslinda ama bir salon icin dar

Zaten o yuzden de ya kapasiteden odun verilecek ya da cok asiri dik ve biraz sacma bir sey cikacak ortaya

Ama iptal edilirse para odememiz gerekiyor gsgm ye . Ciddi bir meblag

Stada giris yer altina alinacak

Bir de o bolgede mac oncesi pek zaman geciren olmuyor , bos bir yer aslinda ama bir salon icin dar

Zaten o yuzden de ya kapasiteden odun verilecek ya da cok asiri dik ve biraz sacma bir sey cikacak ortaya

Valla cati icin de tazminat soyleniyordu ama bir sey oldugu yok.Iptal etmenin zor olacagini sanmiyorum her ikisinin de.

Ayrica orada zaman geciren yok dogru ama mac cikisi metro tarafinda baslayan sikisiklik daha da geriden baslayacak o alana salon yapilirsa.

Stada giris yer altina alinacak dedigin seyi cok anlamadim.Giris turnikeleri yukaridayken o is nasil olacak?

Turnikeler degil , bizim otopark girisimiz tunel seklinde yer altina alinacak , o bolgedeki yolu kast ediyorum

Cati yapilmadigi ve oraya harcanacak parayi gsgm den alip localara harcadigimiz icin dava acildi , 100 milyon tl ye yakin alacaklari var bizden

Bu yuzden catiyi yapmak ya da sonraki catidan vazgecmek karsiliginda yapimini taahhut ettigimiz salonu gsgm ye teslim etmek zorundayiz

Yani kaynadigi ya da kayboldugu yok , temel atmazsak anlasma da duser , icraya koyarlar alacaklarini

en iyisi gidip 100 milyonu aglayip zirlayarak minimum faize indirip geri ödemek. Selçuk denen zararliya verecegimiz maasi oraya baglasak 4 senede ödenir.

Turnikeler degil , bizim otopark girisimiz tunel seklinde yer altina alinacak , o bolgedeki yolu kast ediyorum

Cati yapilmadigi ve oraya harcanacak parayi gsgm den alip localara harcadigimiz icin dava acildi , 100 milyon tl ye yakin alacaklari var bizden

Bu yuzden catiyi yapmak ya da sonraki catidan vazgecmek karsiliginda yapimini taahhut ettigimiz salonu gsgm ye teslim etmek zorundayiz

Yani kaynadigi ya da kayboldugu yok , temel atmazsak anlasma da duser , icraya koyarlar alacaklarini

Salonu biz yapacagiz ama salon GSGM'nin mi olacak yani?

Evet herhalde ki . Arazi gsgm nin . Bize 49 sene bilabedel kiralayacaklar

Biz buraya harcayacagimiz parayi onceden pesinen baska sebeple aldik , ama yedik , o yuzden adamlar hakli

Üst Alt