Ali Sami Yen Spor Kompleksi TT Arena'da Aslanlar Kükrüyor ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen Spor Kompleksi TT Arena'da Aslanlar Kükrüyor !

Cevap: Ali Sami Yen Spor Kompleksi TT Arena'da Aslanlar Kükrüyor !

Karabükspor'u deplasmanda 3-1 yendik. Goller Ujfa (2) ve Elmander'den geldi.

Caps biraz sonra.

Alınan capsleri serverlara yükleme sırasında sorun çıkıyor. Bugün oynadığım kadar oynayıp yarın ayrıntılı raporları paylaşırım sizinle. Şimdilik iyi geceler :p

2393.png

Berkecan Aslantürk, Karabükspor galibiyetini değerlendirdi.

Öncelikle tebrik ederiz, maçı yorumlarsanız neler söylemek istersiniz ?

Bizim açımızdan gayet güzel bir maç oldu, üstünlüğümüzü rakibimze kabul ettirdiğimizi düşünüyorum. Her ne kadar hücum yollarında biraz sıkıntı yaşasak da bu sıkıntıyı 3 golle atlattık. Umarım performansımız böyle devam eder.

Hücumdaki sıkıntıyı neye bağlıyorsunuz ?

Topu defanstan orta sahaya aktarana kadar rakip yerleşmiş oluyor. Oyunu rakip yarı sahaya yıkmakta biraz daha hızlı davranmalıyız. Ancak bugün de gördüki kapanan takımları da açabiliyoruz.

Yeni transferleriniz Ujfalusi ve Elmander de golle buluştular. Neler söylemek istersiniz ?

Bu iki isimi de tebrik ediyorum. Özellikle Ujfa 2 gol birden atarak galibiyette önemli bir rol aldı. Ancak kendisine 2 asist yapan Emre'yi ve Elmander'e golü yaratan yine yeni transfer Engin Baytar'ı de es geçmemek gerek. Bu isimler başta olmak üzere tüm takımı tebrik ediyorum.

Haftaya alışılagelmişin dışında Fenerbahçe derbisi var. Bu maç hakkındaki fikirleriniz neler ?

Bizim için de erken oldu ancak yapabilecek bir şeyimiz yok. Takımıma güveniyorum ve 17 takımı da yenebilecek güçte olduklarını düşünüyorum. Tek korkum mızıkçıların tekrardan sahada görmek istemediğimiz şeyleri masabaşında yapmaya çalışmaları. Aksi taktirde takımıma inancım sonsuz.

B_11034_GSKLOGO_B.jpg

Galatasaray Spor Kulübü'nden Açıklama

Danilo Ferreira, Levan ve Engin Bekdemir ile sözleşme imzalanmıştır. Oyuncularımıza yeni formalarıyla üstün başarılar dileriz.

bu 3 oyuncunun galatasaraya toplam maliyetinin yaklaşık 50 milyon avro olduğu öğrenildi.yöneticiler arasında böyle uçuk bir rakamın sadece 3 oyuncuya kullanılması spekülasyonlara neden olduğu ifade edildi.ismini vermek istemeyen bir yöneticide katıldığı radyo proramında 'bu maliyetler fiyasko! ' diyerek sitem ettiği gelen bilgiler ararsında.

kaynak: habertürk

bu 3 oyuncunun galatasaraya toplam maliyetinin yaklaşık 50 milyon avro olduğu öğrenildi.yöneticiler arasında böyle uçuk bir rakamın sadece 3 oyuncuya kullanılması spekülasyonlara neden olduğu ifade edildi.ismini vermek istemeyen bir yöneticide katıldığı radyo proramında 'bu maliyetler fiyasko! ' diyerek sitem ettiği gelen bilgiler ararsında.

kaynak: habertürk

50M'i geç 5M tutmamıştır maliyetleri :p

Berkecan şampiyon olamazsan seni takımdan göndertiriz. Adam ol. :p

En fazla 2 sezon oynarım zaten, kimseye kupa bırakmam Türkiye'de :p

lan olm lucas'ı alın,liverpool'daki değil sao pauloda mı ne.badelj'i kaçıran bizden değildir zaten

Osman Tanburaci'dan sok sozler!!!

osmanTanburaci01.jpg

"Kim bu "

Iste Tanburacinin olay yaratacak sozleri:

"Berkecan diye teknik direktor mu olur..."

"Berkecanlari getiren yonetim yarin Alpcanlari, Keremcanlari, diger bilimum tiki boyzlari da getirir..."

"Birak Galatasaray'i, Berkecan'a elektrikli supurge calistirtmam..."

Tanburaci'nin yazisi gazeteniz Fpor'da...

Hayri Cund anlatiyor

Fpor Genel Yayin Yonetmeni Hayri Einfanten Cund yine olay yaratacak aciklamalarda bulundu

"Berkecan komisyon almadiysa ben de hiyarim"

TD Berkecan'in transferlerden komisyon aldigini savunan Cund, Anele transferindeki fislerin incelenmesi gerektigini bildirdi.

"Figo'ya teklif yapildi"

TD Berkecan'in gunumuzle pek bir ilgisinin bulunmadigini iddia eden Cund, sol kanat icin Figo'ya teklif goturuldugunu, Figo'nun prostat rahatsizligi sebebiyle bu teklifi reddettigini one surdu.

lan yıllardır beklenen transfer gerçekleşti bu arada robert pires galatasarayda hayırlı olsun

B_11034_GSKLOGO_B.jpg

Galatasaray Spor Kulübü'nden Açıklama

Bugün bazı yayın organlarında teknik direktörümüz Berkecan Aslantürk'ün, kulübümüze gerçekleşen transferlerden komisyon aldığıyla ilgili haberler yer almıştır.

Berkecan Aslantürk, tüm bu iddialara, önümüzdeki hafta GSTV'de katılacağı "Gündem Futbol" programında, ilk beş haftanın değerlendirmesiyle birlikte cevap verecektir.

Saygılarımızla.

tamamen taaşşuk-ı talat ve fitnatına kariyer açtım.robert piresi getirdim,dedim senden çok iyi coach olur yok dedi ben scout olacam dedim yok coach kavga ettik şimdi içerde

Üst Alt