Ali Sami Yen Spor Kompleksi TT Arena'da Aslanlar Kükrüyor ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen Spor Kompleksi TT Arena'da Aslanlar Kükrüyor !

Evet, Yunus kariyer açınca ben de açayım dedim ve açtım :b5: Son patch değil ama bir önceki patch. İdare edeceğiz artık.

Başkanımız : Ünal Aysal [Mr. Kapak]

Stadımız : Türk Telekom Arena

Diğer bilgiler yavaş yavaş gelecek, bizi izlemeye devam edin ;)

Cevap: Ali Sami Yen Spor Kompleksi TT Arena'da Aslanlar Kükrüyor !

B_10935_B_10888_gstv-B.jpg

Berkecan Aslantürk GSTV'ye Konuştu !

Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı Teknik Direktörü Berkecan Aslantürk, Galatasaray Televizyonu'na gündemi değerlendirdi.

Öncelikle göreviniz hayırlı olsun.

Teşekkür ederim.

Teklif nasıl geldi, neden kabul ettiniz, anlatabilir misiniz ?

Öncelikle beni bu göreve layık gören Galatasaray yönetim kuruluna ve Galatasaray taraftarına teşekkür ediyorum. Umarım onlarla birlikte yeni mabedimizde inanılmaz başarılar elde ederiz.

İmzamla ilgili detaylara gelince, Galatasaray'da bir teknik direktöre ihtiyaç vardı ve taze kan olarak ismim gündeme gelince başkanımız benimle görüşmek istedi. Ocakbaşında bir görüşme yaptık. Söz konusu Galatasaray olunca boş peçeteye imza attım.

Geçen seneye göre takımın büyük kısmı değişti, bu değişimi nasıl yorumluyorsunuz ?

Geçen seneye bakacak olursak ortada 8. sırada ligi bitiren bir Galatasaray var. Galatasaray formasını sahaya koysanız ilk beşe girerdi zaten. Demek ki futbolcular sahaya çıplak çıkmış. O kadroda Mustafa Sarp ve Barış Özbek gibi isimler de varken haliyle bu sonuç kaçınılmaz oluyor. Evet, köklü bir değişiklik oldu ancak bunun bizi etkileyeceğini düşünmüyorum.

Sizi en çok mutlu eden transferleri öğrenebilir miyiz ? Bir yerli ve bir yabancı olmak üzere ?

Türk olarak Mustafa Sarp, Alman pasaportu olarak Barış Özbek.

Saha dizilişiniz nasıl olacak ? Belirli bir sistem düşündünüz mü kafanızda ?

Klasik sistemim 4-2-3-1'dir ancak skora ve rakibe göre elbet değişecektir bunlar. Şu an çok önemli değil bence.

Galatasaray taraftarına vermek istediğiniz bir mesaj var mı ?

Ali Sami Yen'de 52 bin, normalde 30 milyon yürek olarak arkamızda olsunlar. Özlenen günler geri gelecek.

Değerli düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Ben teşekkür ederim.

Tam FM başlama gazı bu :D Hayırlı olsun, kalıcı olsun :)

B_11034_GSKLOGO_B.jpg

Aydın Yılmaz Twente'de !

Galatasaray altyapısından yetişmiş olan Aydın Yılmaz, 1 milyon €'ya Twente'ye transfer olmuştur. Kendisine şimdiye dek kulübümüze vermiş olduğu hizmet, Twente'ye de Aydın Yılmaz gibi bir oyuncuya vermiş olduğu 1 milyon € bonservis bedeli için teşekkür ediyor; Aydın Yılmaz'ın bundan sonraki kariyerinde ne hali varsa görmesini diliyoruz.

B_11034_GSKLOGO_B.jpg

Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı oyuncusu Gökhan Zan, omzuyla birlikte 1,1 milyon € karşılığında Saint Etienne'ye transfer olmuştur. Futbolcunun çıkık omzu için herhangi bir bonservis bedeli kulübümüze ödenmemiştir.

Oyuncumuza bundan sonraki futbol kariyerinde omzuyla birlikte oynamasını diliyor, Twente taraftarına Allah'tan sabır diliyoruz.

anele_ngcongca.jpg

Anele Galatasaray'da !

Galatasaray Sportif Yatırımlar AŞ, Genk oyuncusu Anele ile 5 (yazıyla beş) yıllık sözleşme imzalamıştır. Oyuncunun kulübü Genk'e 1,7 milyon € bonservis bedeli ödenecektir.

Oyuncuya ise 5 yıllık dönem boyunca yıllık 275,000 € yıllık, maç başına ise 2,500 € ücret ödenecektir.

taraftarlardan aslantürk tepkisi !

geçen sezon ki fiyasko durumdan sonra yeni bi yapılanmaya giren galatasarayda başkanlığa ünal aysal gelmişti yeni sezona hangi hocayla başlanıcağı merak konusuydu ama ünal aysal berkecan aslantürk gibi kariyeri olmayan birini getirince taraftarlardan tepkiler çoğaldı ua grubu adına konuşan bir taraftar? bu da kim?? dedi.

galatasaray bu sezona iyi başlayamassa kredisi çok az yeni hocanın

kaynak : fotomaç

Cok iyi cok iyi. Favorilerime ekliyorum. Takip edeceğim bu kariyeri :)

Ama keşke ilk roportajında taktiksel dizilişini söylemeseydin :) Ama genc bir teknik adamsın aşacaksın bunları

Sen bana söyle alacağın adamları bende twitter'da duyumculuk yapayım :D

barış ve mustafayı satma bence fena değiller rotasyon için

taraftarlardan aslantürk tepkisi !

geçen sezon ki fiyasko durumdan sonra yeni bi yapılanmaya giren galatasarayda başkanlığa ünal aysal gelmişti yeni sezona hangi hocayla başlanıcağı merak konusuydu ama ünal aysal berkecan aslantürk gibi kariyeri olmayan birini getirince taraftarlardan tepkiler çoğaldı ua grubu adına konuşan bir taraftar? bu da kim?? dedi.

galatasaray bu sezona iyi başlayamassa kredisi çok az yeni hocanın

kaynak : fotomaç

B_11034_GSKLOGO_B.jpg

Galatasaray Spor Kulübü'nden Açıklama

Fotomaç gazetesinin 9 Eylül 2011 tarihinde yayınlanan sayısında (bu nasıl cümle lan ?) yeni teknik direktörümüz Berkecan Aslantürk'e, ultrAslan adına konuşan bir taraftarımızın ağzından sarfedildiği iddia edilen cümleler mantık dışıdır.

Geçmiş dönemlerde F. Rijkaard gibi dünyaca ünlü teknik direktörlerle anlaşmamıza rağmen herhangi bir sonuç elde edemezken, başta Marco Verratti olmak üzere pekçok genci parlatıp Real Madridlere Citylere kakalamış Berkecan Aslantürk'ün Galatasaraylılığına ve bu kimliğinin getirmiş olduğu taktiksel bilgisine güvenimiz sonsuzdur.

Fotomaç'ın işi taraftarlarımızın düşüncelerine değil sallamasyon haberlere sayfalarında yer vermektir.

Saygılarımızla.

B_11034_GSKLOGO_B.jpg

Galatasaray Spor Kulübü'nden Açıklama

Danilo Ferreira, Levan ve Engin Bekdemir ile sözleşme imzalanmıştır. Oyuncularımıza yeni formalarıyla üstün başarılar dileriz.

hocam sizin imza töreniniz olmayacak mı takımdaki hedefleriniz uygulayacağınız politika vs... merakla bekliyoruz :)

69390_145518988825981_102623679782179_235752_5502407_n.jpg

Geçen senenin ne kadar kötü geçtiğini hepimiz biliyoruz. Yeni yönetime, yeni teknik direktörümüze ve futbolcularımıza güveniyoruz. Bu sezon tribündeki yerimizi alıp 90 dakika boyunca destek vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Tüm Galatasaray taraftarını bu sonsuz desteğe bekliyoruz.

galatasaray-0-karabukspor-0.jpg

Galatasaray Karabük'te !

Galatasarayımız, ligin ilk haftasında oynayacağı Karabükspor maçı için Karabük'e geldi.

Galatasaray Teknik Direktörü Berkecan Aslantürk, maç öncesinde medya mensuplarının sorularını yanıtladı.

Hareketli geçen transfer döneminin ardından ilk resmi maçınıza çıkıyorsunuz. Takımınızdan beklentileriniz neler ?

Evet, gerçekten hareketli bir transfer dönemi geçirdik ancak unutulmamalı ki bu oyuncularla bir ayı aşkın süredir birlikteyiz. Takım havasının tam olarak olmasa da kısmen yakalandığını düşünüyorum. Umarım bu havayı sahaya da yansıtabiliriz.

Size göre ligin şampiyonu kim olur ?

Lig uzun bir maraton. 34 hafta yetmezmiş gibi bir de play-off falan dediler ancak biliyorsunuz ki FM'de pliy iff yık. Sonuç olarak biz yine 34 hafta oynayacağız. Hangi oyuncuların ne zaman sakatlanacağı veya ne zaman cezalı duruma düşeceği, ne zaman form yakalayacakları belli değil. Ama umarım bu süreci şampiyon olarak tamamlarız.

Karabükspor hakkındaki düşünceleriniz neler ?

Emenike'yi iyi kakaladılar Fener'e, tebrik ediyorum. Bunun yanı sıra önemli transferlerle kadrolarını da güçlendirdiler. Ama bir biz değiller.

Yıldız transferler yapmadınız, bunun takımı olumsuz etkileyeceğini düşünüyor musunuz ?

Amacım zaten yıldız transferler yapmak değildi. Takıma katkı sağlayacak genç ve yetenekli isimleri kadromuza kattık. Kim bilir, bu günün önemsiz isimleri yarının yıldızları olabilirler.

hocam sizin imza töreniniz olmayacak mı takımdaki hedefleriniz uygulayacağınız politika vs... merakla bekliyoruz :)

Oyunda çok fazla röpörtaj vermem. Versem de en üstteki seçenekleri tıklar geçerim. Bunun haricinde 20 yaşının altındaki oyuncular bir yerleri kalkmasın diye imza törenlerine katılmaz. Prensip diyelim :)

Üst Alt