Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'dan Kareler. (Açılışa Doğr


Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'dan Kareler. (Açılışa Doğru)

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'nın açılışı için geri sayım başladı.Mecidiyeköy'deki Ali Sami Yen Stadı'ndan yola çıkan ve bayraklarımızı taşıyan ve "taşınmayı" simgeleyen konvoy, yeni stadımıza ulaştı. Bu arada stadın kapıları da taraftarlara açıldı. Akşamı beklemeden stada ulaşan ilk Galatasaraylılar içeri alınmaya başlandı. Akşam yapılacak olan büyük kutlamalar için stad içerisinde son hazırlıklar yapılıyor.Yeni stadımıza ilk giren taraftarlar, stadı pankartlar ve bayraklarla süslemek üzere hazırlıklara başlayan ultrAslan taraftar grubu oldu. Stadımızın değişik bölgelerine dev pankartlar asılmış durumda. Doğu tribününde, büyük ebatlarda büyütülmüş bir Metin Oktay resmi göze çarpıyor. Koreografide görev yapacak dansçıların hazırlıkları devam ediyor. Kurucumuz Ali Sami Yen'in fotoğrafı ve Kulübümüzün misyonunu belirten ünlü "Amacımız İngilizler gibi toplu halde oynayarak, bir renge ve isme sahip olmak, Türk olmayan takımları yenmektir." sözü, çalıştırılmaya başlanan dev skorbord'larda yansıtılmak üzere hazırlanıyor.Yapılacak showlar için stadın zeminine devasa perde ekranlar yerleştirildi test ediliyor. Pegasus tribünü şu anda tamamına yakını dolmuş durumda ve maçın başlamasına 3.5 saat olmasına rağmen taraftarlar bayrak ve atkı showlarına başladı. 
Cevap: Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'dan Kareler. (Açılışa Doğru)Çok hoş kareler maşallah . Nazar değmesin
 
Cevap: Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'dan Kareler. (Açılışa Doğru)Sadece açılışla ilgili resimler eklensin arkadaşlar bu başlığıa. Yorumları sohbet kısmına yapalım.
 
Cevap: Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'dan Kareler. (Açılışa Doğru)Stadı böyle görünce , keşke kombine alsaydım diyesim geliyor.
 
Cevap: Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'dan Kareler. (Açılışa Doğru)Şuraya bak,yahu bu taraftarların hepsi mi salak? Biri bana açıklasın,sabahtan beri aynı görüntüler,çıldırmak üzereyim.Siz gidin üstüne çıkın diye mi yapıldı o koltuklar?
 
Cevap: Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'dan Kareler. (Açılışa Doğru)Şuraya bak,yahu bu taraftarların hepsi mi salak? Biri bana açıklasın,sabahtan beri aynı görüntüler,çıldırmak üzereyim.Siz gidin üstüne çıkın diye mi yapıldı o koltuklar?


Gerçekten büyük rezillik. İlk gününden kıracak akılsızlar. :mad:Hadi kombine sahipleri yerinde olsa herkesin kendi derdi derdik ama bu maç herkes heryerde, kombine sahiplerini haftaya kırık koltuklar bekliyor olacak.
 
Üst Alt