Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 52.650 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 52.650

bilmiyorum kardesim, gecen GStv de oyle dediler, o an aklimda oyle kaldi hehe :p
Aynen ilk basta dogru duzgun yapilsaydi suan bu problemler olmazdi ama turk isi olunca ancak bukadar oluyor.

Kac defa stad yapimi durdurulup yine yapildi, ve projede yapilacak stad baskasiydi ve sonrasinda bazi durumlar degisip stadi daha ucuza getirdiler.. Bence fenerbache ve medyanin tepkisi, ve spor bakanin GS dusmanligi yuzunden olabilir, dusunun konyaspor gibi kucuk bir takimin stadi kisa surede yapildi kendim konyaliyim ve stada gittim,.. o maliyete gore super yapmislar :)

Aga cati acilip kapaniyor, kimse günesi falan bahane etmesin. Diger catisi olan stadlarda niye sorun olmuyor da bizde olacakmis?

Dogru dürüst yaparsan sorun olmaz.

Dursun'un yapacağı çatı çöker.Ellemesin lütfen.Bence çatıya da gerek yok.Böyle daha güzel.

Neseli Günler filmi var ya, hani müteahhit adam az cimento az malzeme kullaniyor ve insaatler cöküyor.

Iste ayni durum Dursun da olur, bu pinti herif tasarruf edecegim diye en ucuz en kötü malzemeleri aldirir. Gercekten beklerim o hain den bunu.

Stadın çatısının mutlaka yapılması lazım ve dış kaplaması çok önemli dış kaplama yapılınca gerçekten görüntü çok değişecek.Stadın koltuk düzeni içime hiç sinmiyor çok gereksiz merdiven boşlukları var ve bu boşluklarda düzensiz,alt tribünle üst tribün boşlukları aynı hizada değil,birde Galatasaray yazan bölümde merdiven boşluklarının her bir kenarının yarısından itibaren boşluklar var(eksik koltuklar var) o kadar kötü görünüyor ki.Son olarak bizim stadın kapasitesi daha fazla olurdu çünkü üst katlarda gereksiz merdiven boşlukları var ve koltuklar çok aralı döşenmiş bence,aynı ölçülerde Arsenal stadı 60 bin yine aynı standartlarda olan Benfica stadı 65 bin.

Catiyi kapatma islemi acaba sirf disaridan yapilma imkani yokmu? eger gercekten stadin icinden yapilmasi gerekiyorsa ne ara yapacaklar? kim bilir kac ay sürer bu islem

qfomonvo.jpg

Bu stad dolunca fena atmosferimiz oluyor ama dolmuyor...

Şl maçındada dolmayacaksa ne zaman dolacak?

Benfica maçında belikide stadın yarısı dolu olmasına rağmen müthiş bir atmosfer vardı. Dolu bir TT Arena Türkiye'nin en etkili stadıdr...hatta Avrupa'nın bile.

Kadıköy falan hikaye. Onların taraftarı ölmüş ağlayanı yok. Taraftarları bir ara 40-50 dk sustu... Bizimkiler hiç susmuyor...

Doldurun şu stadı artık....

Kale arkasındaki tel örgüler kalksa da şu sahaya yakın tribünlerin etkisi 2 katı artsa artık diyorum. Tribunler çok yakın. Panoları tribünlerin en öndeki duvarına yaslayıp tel orgulerden kapananan alt bölümlere de seyirci otursun artık.

48faa8e6596771fedd4598c9242b261b.jpg

Son düzenleme:
Görünüşü tartışılabilir, ama bence akustiği tartışılmaz.

Stadta 20.000 kişi olsa bile 30.000 kişi varmış gibi ses çıkıyor.

Ses dışarıya dağılmıyor ve yankı halinde sahaya iniyor.

O nedenle atmosferi oldukça iyi.

Kadıköy böyle değil mesela, ses dağılıp gidiyor ve yankı yapmıyor. O nedenle ne kadar bağırırlarsa bağırsınlar atmosfer bir Arena kadar etkileyici olmuyor.
Güzel stadyum :)

Stadımızı bende çok beğeniyorum atmosferini özellikle ama birkaç eksiği var dış kaplaması,çatı ve Galatasaray yazısı olduğu bölümün her bir harfin olduğu kısımların kenarlarında yarıdan itibaren koltuk yok bu çok kötü gözüküyor.Umarım salon projesi bir an önce başlar ve başkanın dediğine göre 15000 kapasiteli olacakmış ve yine umarım başkanın dediği gibi salonu yapan firma hem çatıyı hem de özellikle stadın dış cephesini yapar.

Bide şu koltuk düzenlemesini adam gibi yapsalar rahat 55 bini geçer kapasite, gerçi biz daha 52 bini dolduramıyoruz ama dışardan bakıldığında çok kötü gözüküyo koltuk yapısı.

Üst Alt