Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 52.650 - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 52.650

Bu çimlerin hali nedir yav, baya kötü gözüküyor.

ECp9ShgWkAAFVx4

Photoshoptan böyle bir şey yaptım, bence taa stadyum yapılırken projesi böyle çizilmeliydi. alt ve en üst kat arasında kalan ara kat, kat gibi değil de böyle balkonlu yapılmalıydı. Kapılar ve merdiven boşlukları da bu şekilde yapılmalıydı.
Ekli dosyayı görüntüle 42886

yazıyı tam yazamadım ama idareten işte.

Ekli dosyayı görüntüle 42887
up

şöyle yapmak çok mu zor koltuk seçimi ve dizilimini?

bunu söylemek zor ama malesef stadın iç tasarımı tam bir ucube gibi. bunu tasarlayan her kimse saygılarımı sunuyorum. bu denli kötü tasarım olamaz heralde(stad çıkış, merdiven boşlukları ve loca yerleri)

bizden 2 sene sonra açılan bir stad. farkı görüyorsunuzdur heralde

San_Mames,_Bilbao,_Euskal_Herria_-_Basque_Country.jpg

Çimlerin gelmesine, döşenmesine kadar izledim ben bu stadın yapılışını. Üstü kapanacaktı, dış cephe boyanacaktı, koltuklar da pembeleşmiş, çim rezalet gözüküyor. Kardeşim FFP'yi anladık da çim bakımı, dış cephe boyası, koltukları boyamak/değiştirmek ne gibi bir maliyet oluşturuyor? Şu hale bak hiç yakışmıyor koca kulübe. :cautious:

Yav babacım demeyim demeyim diyorum da bu yönetimin adam akıllı yaptığı bir iş var mı? İsim hakkı yok, forma sponsoru yok, transfer yok, Közdemir'in arkasından gittiklerinden kelli ağırlıkları yok, amatör şubeleri saymıyorum bile ulan hiç yoktan Legia Varşova kadar para harcayın da adam akıllı bir zemin bırakın. Apo'nun fotoğraf çektirmeye gittiği business uçak biletlerine 3 kere halı gibi zemin yapılırdı şu stada. Hakikaten şu hayatta beterin beteri vardırın sınırı yok. Dursun Özbek'ten de basiretsiz, işbilmez yönetim gördük ya ölsem de gam yemem artık. Bunların bir tek Özbek kadar kansızlıklarını görmedik, yarın öbür gün gittikten sonra onu da yaparlarsa tencere kapak olurlar.

Çimlerin gelmesine, döşenmesine kadar izledim ben bu stadın yapılışını. Üstü kapanacaktı, dış cephe boyanacaktı, koltuklar da pembeleşmiş, çim rezalet gözüküyor. Kardeşim FFP'yi anladık da çim bakımı, dış cephe boyası, koltukları boyamak/değiştirmek ne gibi bir maliyet oluşturuyor? Şu hale bak hiç yakışmıyor koca kulübe. :cautious:
hey gidi hey aslantepe.biz forumunda gif yapardım bugün kaç prekast takıldı hangi kiriş yapıldı diye..

Üst Alt