Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 52.650 - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 52.650

Stadın ilk projesi sırf bu yüzden şeffaf bi çatı projesiyle sunulmuştu. Eren Talu'ydu sanırım işi üstlenen. Toki devralınca şu anki haline dönülmüştü.
her kim kolaya kaçtıysa hatalı bir şeyler yaptıysa hakkımı helal etmiyorum mis gibi araziye böyle arızalı stad takas ettik ara sıra tottenham stadına bakıyorum tamam pahalı mahalı da uzay üssü yapıyor adamlar biz güneş açısı ayarlıyamıyoruz

Kapattim, bu gece birileri istifa etsin. Futbol mu izleyelim, zemini mi izleyelim? Her pasta top ha takildi ha takilacak diye dusunmekten maci izleyemedim

Halil gibi cöpler yerine şu Stadinin zemini yapsaydiniz, beçereksizler. Istedegin kadar Transfer yap, yillardir ayni Problem. Bu Stadinin Çati ne zaman yapilacak Arkadas? Cluj, Juventus skandallarin dan sonra her sene su rezil stad yüzünden puan kaybediyoruz.

Tamam Zemin bok gibi biliyoruz Geçen hafta nerdeydiniz kardesim Ankara zemini oynamaya El verisli degilmiydi
Dostum herşeyi başka şeyle karşılaştırmayın tamam geçen hafta takım kötüydü kötü oynadık ama bu hafta takım birşeyler yapmaya çalışıyor sahada top gitmiyor gerçekten futbol oynamış birisiysen çok zordur.İnsanın alıştığı bir topa vuruş tekniği felan vardır beyin onu direk yapar ama saha kötü olunca acaba top sekecek mi sekti mi onu düşünmekten topa vurma olayın değişiyor.

Siz bu işten para kazaniyorsunuz reziller
Kuantum fiziği ile uğraşmayacaksın çim işin ya çim
Sorumlular istifa etsin azıcık omurgalari varsa

Dostum herşeyi başka şeyle karşılaştırmayın tamam geçen hafta takım kötüydü kötü oynadık ama bu hafta takım birşeyler yapmaya çalışıyor sahada top gitmiyor gerçekten futbol oynamış birisiysen çok zordur.İnsanın alıştığı bir topa vuruş tekniği felan vardır beyin onu direk yapar ama saha kötü olunca acaba top sekecek mi sekti mi onu düşünmekten topa vurma olayın değişiyor.
Kusura bakma hiç birsey oynamadik Falcao sapkadan tavsan cikardi Ilk yarida baska kaleye sutumuz yok Sosonun uzatmalarda gelen sutuna kadar ne oynadik yaw?

Şuna o kadar eminim ki bu zemin 1 aya kadar düzelecek ve de bizimkiler gelecek sezona da aynı zeminle girip kışın yoğun yağışta aynı şeyler tekrar başımıza gelecek. Drenajında sorun var bu zeminin. Üstelik 2 yıl önce yenilenmesine rağmen.
Ortadoğu kaderdir. Burada hiç bir şey adam akıllı olması gerektiği gibi yapılmaz...

Kusura bakma hiç birsey oynamadik Falcao sapkadan tavsan cikardi Ilk yarida baska kaleye sutumuz çok Sosonun uzatmalarda gelen sutuna kadar ne oynadik yaw?
Mükemmel oynadık demedim takım istekliydi birşeyler yapmak istedi ama olmadı yani hani derdik ya formanızı ıslatın yenilseniz de sıkıntı yok aynı bunu diyebiliriz bir tane maçı istemeyen adam yoktu sahada. Dediğim gibi saha akıcı olsaydı belki de attığımız o uzun pasların birtanesi gol olacaktı bilmiyoruz ama saha gerçekten bizim için çok kötü durumda.

158881981_212837576955180_4886688129822427139_n.jpg

Zeminin güçlendirilmesi değil komple sökülmesi gerekiyor. Kaç defa bakıma alındı durum aynı. Gerekirse Cumhurbaşkanı'ndan rica edilmeli çözüm bulunmalı.

Zemin düzelir ama sezon sonu komple yenileme şart. En son ne zaman yeni çim serildi hatırlayamadım.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt