Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 52.650 - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 52.650

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyum’unun yeni ışıklandırması.

Ekli dosyayı görüntüle 45039

Isiklandirma nekadar hos olsasa ben bizim stadin dis mimarisini rezalet buluyorum. Stad yeni oldugu halde sanki 50li yillar mimarisiyle yapilmis gibi. Anadolu takimlarinin stadlarindaki dis mimari bizim stadimizdan guzel ve gorkemli. Saka gibi

fena olmamış

çok güzel stadyumumuz var çok beğeniyorum. kendi kendimize giderebileceğimiz ufak tefek eksikleri ve makyajlanması gereken yerleri var.

Emirates_00_Simon-Warren.jpg

mesela şunlarınki gibi cam kaplama yapılabilir, özelikle üst tarafına yani çatı ile tribün arasına. o V kolonların olduğu yer de dahil olmak üzere camla kaplanırsa mükemmel bir görüntü oluşur. hem ısıtma sorununu bi nebze engeller.

fena olmamış

çok güzel stadyumumuz var çok beğeniyorum. kendi kendimize giderebileceğimiz ufak tefek eksikleri ve makyajlanması gereken yerleri var.

Emirates_00_Simon-Warren.jpg

mesela şunlarınki gibi cam kaplama yapılabilir, özelikle üst tarafına yani çatı ile tribün arasına. o V kolonların olduğu yer de dahil olmak üzere camla kaplanırsa mükemmel bir görüntü oluşur. hem ısıtma sorununu bi nebze engeller.
Bunlar çok maliyetli işler değil herkes farkında bence unayll başkan yaptıracaktır
Ama stadın mimari bunak bir herif var onun izni yok sanırım o izin vermeden dış cephede değişim yapamıyoruz

Bu konu içinde öyle postlar var ki.. İşsizlik yapan inceleyen olursa alıntı show yapabilir. Bu stad bize hiç yaramadı, stadyum etkimiz sıfır falan deniliyordu Riekerink bey döneminde.Kötü giden sezonlarda her boka sallandıgı gibi bu güzel stadımıza da sallayan onlarca dallama çıkmıştı.

Bu konu içinde öyle postlar var ki.. İşsizlik yapan inceleyen olursa alıntı show yapabilir. Bu stad bize hiç yaramadı, stadyum etkimiz sıfır falan deniliyordu Riekerink bey döneminde.Kötü giden sezonlarda her boka sallandıgı gibi bu güzel stadımıza da sallayan onlarca dallama çıkmıştı.

Umarım benim de mesajımın olmaması dileğiyle katılıyorum [:asd:],Ali Sami Yen'de de çok kötü sezonlar gördük geçirdik yoksa.

Üst Alt