Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 52.650 - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 52.650

offff :love:

D68wqpHXYAUSBdl.jpg

arkadaşlar sizce şu koltukların artık yenilenme zamanı gelmedi mi? İyice pembeleşmiş durumda. Zamanında nasıl drenaj için çimleri söküp, yeniden yaptıysak; Şimdi de koltukları söküp yeni sezona gıcır gıcır koltuklarla girmeliyiz.

Stadın ilk açıldığı zamanki koltuklara bakın, birde şimdikine.. Can sıkıcı. Benfica,Atletico Madrid,Bilbao'nun stadlarındaki kırmızı görünce iştahın kabarıyor.

Bu konuda yönetime baskı yapmak lazım. Dış cephe işi belli ki olmuyor ama şu koltuklar olur heralde.

Valla yönetim az bu işlerden anlıyorsa stada büyük önem vermesi lazım.

İki sezondur şampiyon oluyorsak bu stattaki istatistigimizle yani büyük Galatasaray taraftarı sayesinde şampiyon oluyoruz. Bu sezon evinde mağlubiyet görmeyen tek takımız.

Her maç 40 bin taraftarı toplayacak bir cazibe merkezi olsa takım oynamasa bile taraftar oynar gol atar.

Valla yönetim az bu işlerden anlıyorsa stada büyük önem vermesi lazım.

İki sezondur şampiyon oluyorsak bu stattaki istatistigimizle yani büyük Galatasaray taraftarı sayesinde şampiyon oluyoruz. Bu sezon evinde mağlubiyet görmeyen tek takımız.

Her maç 40 bin taraftarı toplayacak bir cazibe merkezi olsa takım oynamasa bile taraftar oynar gol atar.

Ajax, ŞL maçları öncesi Andre Rieu'yu maç öncesi çıkartıp 5-10 dakika keman gösterisi dinletiyor. Yıllardır devre arası altyapı oyuncusunu çıkarıp top sektirtiyor.

Her büyük takımın stadında ışık gösterisi falan oluyor, maç öncesi. Bizde dümdüz müzik açılıyor. Birde şimdi arabesk falan dinletiliyor.

Stada eğlenmeye değil, dert çekmeye gidliyor resmen.

Bundesliga da Bayern stadında gol olunca ışıkları söndürüp açıyorlar 5-6 kez arka arkaya, Wolfsburg da yapıyor bunu yanlış hatırlamıyorsam.

Muazzam bir atmosfer oluşturuyor.

TFF denen şerefsiz oluşum bizde izin verir mi acaba buna.

sent via GSC

Bu koltuk siklastirma hep konusuluyor. Sadece kale arkalari mesafesi 1 cm yapilsa ne olur. Daha orada oturani gormedim. Bir de bazi merdiven bosluklari genisliyor. O genisleyen bolumler iptal edilse olmaz mi?
Genc nufusta inanilmaz patlama var ve Erman Toroglu'nun soyledigi gibi yarisindan fazlasi Galatasarayli. Yakinda bu kapasite yetmeyecek.

arkadaşlar sizce şu koltukların artık yenilenme zamanı gelmedi mi? İyice pembeleşmiş durumda. Zamanında nasıl drenaj için çimleri söküp, yeniden yaptıysak; Şimdi de koltukları söküp yeni sezona gıcır gıcır koltuklarla girmeliyiz.

Stadın ilk açıldığı zamanki koltuklara bakın, birde şimdikine.. Can sıkıcı. Benfica,Atletico Madrid,Bilbao'nun stadlarındaki kırmızı görünce iştahın kabarıyor.

Bu konuda yönetime baskı yapmak lazım. Dış cephe işi belli ki olmuyor ama şu koltuklar olur heralde.
Durduk yere masraf çıkarmayalım : /

Kupa maçlarında 50bin kişi dolarsa o zaman kapasite artırma zamanı gelmiştir. Kombineliler maç seçiyor

Stad dağın başında olmasaydı neyse de hâla ulaşım sorunu var kombinem olsa mesela benim her maça gidemem hele haftaiçi kupa maçı iş çıkışı hiç gidilmez keyif almaya gidiceğin yer ulaşım yüzünden eziyet oluyor.

Stad dağın başında olmasaydı neyse de hâla ulaşım sorunu var kombinem olsa mesela benim her maça gidemem hele haftaiçi kupa maçı iş çıkışı hiç gidilmez keyif almaya gidiceğin yer ulaşım yüzünden eziyet oluyor.
Yav aslında özel araç ile gitme imkanı varsa çok da kötü yerde değil. Metro büyük sıkıntı bir türlü memnun edici bir çözüm çıkmıyor ortaya.

Üst Alt