Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 52.650 - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 52.650

Aslında stadın dışını ledlerle sponsora kapattırıp ilk yıl bedavadan sponsorun reklamını yapabiliriz böylece 1 yılda bedavaya dışını halletmiş oluruz

EEXFN2BXoAAhKdN

Aslında stadın dışını ledlerle sponsora kapattırıp ilk yıl bedavadan sponsorun reklamını yapabiliriz böylece 1 yılda bedavaya dışını halletmiş oluruz
Hala kompleks içerisinde yenilik yapma sorunu çözülmedi üstat. Salon ruhsatı alındı ama yapılmadı diğer çözüm de statın üstünü kapatmak. Üçüncü çözümse çözüm değil 90 trilyon ödemek.

Ledlere teknik olarak bir engel yok ama boyamaya mimarın izni yok eğer stadın dış cephesi boyanırsa dava ederim diyor neredeyse 10 senedir Mete Arat

Hala kompleks içerisinde yenilik yapma sorunu çözülmedi üstat. Salon ruhsatı alındı ama yapılmadı diğer çözüm de statın üstünü kapatmak. Üçüncü çözümse çözüm değil 90 trilyon ödemek.

Ledlere teknik olarak bir engel yok ama boyamaya mimarın izni yok eğer stadın dış cephesi boyanırsa dava ederim diyor neredeyse 10 senedir Mete Arat

Üstadım ledler sökülebilir olduğu için bu tarz durumlarda geri sökülebilir o yüzden boyamaktan daha mantıklı ayrıca reklam alınabilir olacak stadın dışı ve ekstra gelir kaynağı olacak bizim için bence win win bir durum

Şöyle de yapılabilir stadın üstten alta kadar ekstra bir alan eklenip onun üstüne yapılabilir ledler bu sayede stadın dışına da zarar verilmemiş olur şunun gibi mesela Allianz arenaya yakın bir şey yapılırsa iyi olabilir

Gönül isterdi ki times meydanında ki gibi bir led ekran yerleştirilsin ama o çok maliyetli

Üstadım ledler sökülebilir olduğu için bu tarz durumlarda geri sökülebilir o yüzden boyamaktan daha mantıklı ayrıca reklam alınabilir olacak stadın dışı ve ekstra gelir kaynağı olacak bizim için bence win win bir durum

Şöyle de yapılabilir stadın üstten alta kadar ekstra bir alan eklenip onun üstüne yapılabilir ledler bu sayede stadın dışına da zarar verilmemiş olur şunun gibi mesela Allianz arenaya yakın bir şey yapılırsa iyi olabilir

Gönül isterdi ki times meydanında ki gibi bir led ekran yerleştirilsin ama o çok maliyetli
Hepsi güzel fikir lakin çivi çaktırmıyorlar. Salon ruhsatı alınca önce izin verildi ama sonra yürütmeyi durdurdular. Hatırlarsan güneş enerjisi panelleri konulacaktı hatta aslanlı yolun vadi tarafına kapalı alanlar oluşturuldu kiralama için şimdi hepsi yine problemli. Sulh yoluna gitmek gerek. Ama boyama işi namümkün izin vermedikçe mimar MİTO :)

Anfield soyunma odası.. Muazzam. Üstelik ne kadar eski stad olduğu malum. Bizim soyunma odası oldukça renksiz. Başakşehir gibi kulüp bile bir sürü illustrasyon çalışması yapmış. Soyunma odasını daha renkli hale getirmemiz gerekiyor. Hadi dış cepheyi belli nedenlerle yapamıyorsun ama şu içerisini yapalım.

Üstüne üstelik türkiyede renktaş.
Avrupada misal sıfırdan evin içini değiştirmek atıyorum 20 bin euro ise türkiyede 10da 1i bile değil.
Yani finansal açıdan değildir yenilenmemesinin sebebi.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Üstüne üstelik türkiyede renktaş.
Avrupada misal sıfırdan evin içini değiştirmek atıyorum 20 bin euro ise türkiyede 10da 1i bile değil.
Yani finansal açıdan değildir yenilenmemesinin sebebi.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

elbette. Sinir oluyorum renksiz şeylere.. Sokaklarda duvarı bile sevmiyorum. Renk olması lazım. Avrupa'da hep grafitiler var.

Soyunma odası olsun, mixed zone alanları olsun renkli olması lazım. Stad çevresinde efsane oyuncuların heykelleri veya resimleri olması lazım vs.

Ne yazık ki stad açıldığı günden beri aynı.

ne 60bini yav şu haliyle bile millet derbilerde rahat rahat gerinip dirseklerini acamıyorlar diye demediklerini bırakmıyorlar birde 60bin olsa stadı yakalar nekadar konforsuz diye.

stadı bu şekilde led ile kaplamak daha mantıklıca olur istdiğin gibi reklam al yukardan bile görünüyor gol olduğunda mesela ateş yanması aslan kükremesi gibi şeylerde denenebilir.

Üst Alt