Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 52.650 - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 52.650

Merdiven boşluklarını o şekilde düşünen, planlayan, uygulayan her kimse kafasına tüküreyim. Bir kişi de çıkıp şu saçma görüntüyü düzeltelim demiyor
O şekilde olmak zorunda. UEFA kuralları gereği yapılırken stadın boşaltılabilmesi için o şekilde planlanmış ve onaylanmış bir daha değiştirilemez, revizyona giderler mi bilmiyorum.

Son videoda koltuklarla birlikte betonuda boyamislar, temiz is nasil yapilir bilmiyoruz maalesef. Guya Boyaci usta cagirirsin, gelsin tavani boyasin diye. Adam tavandaki boyadan cok yeri akitmis ne varsa. Sonra bide sormazmi nasil olmus, güzel olmus degilmi diye. Bir isimiz yüzde yüz gitmez, yarim yamalak is yapmayi seviyoruz.

Koltuklar. Ne tip boya kullanıldı veya kalıcılığı ne kadar olur bilemiyorum ama eski görüntü ile kıyaslayınca çok hoş olmuş.

Saha zemini çimden anlamayan biri olarak bana kötü görünüyor. Yani PL sahaları ile kıyaslandığında fark çok net. Bilemiyorum.

Sen ne düşünüyorsun?

Bana da öyle geliyor ama birkaç hafta önce zemin çok daha kötü görünüyordu garip bir şekilde

Sanki son hali güzel olacak gibi

Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

O şekilde olmak zorunda. UEFA kuralları gereği yapılırken stadın boşaltılabilmesi için o şekilde planlanmış ve onaylanmış bir daha değiştirilemez, revizyona giderler mi bilmiyorum.
O şekilde olmak zorunda değil. Apaçık bir özensizlik, düzensizlik var. Mesela Emirates Stadium da UEFA kurallarına uygun ama bizimki ile kıyaslanamayacak kadar özenli ve güzel görünüyor.

arsenal-football-club-stadium-30121747.jpg

Lazio maçı için heyecan duymamı sağlayan en önemli olay sonunda Ali Sami Yen stadında maç oynamamız olacak.

Son düzenleme:
Üst Alt