Ali Sami Yen Stadyumu Tarihi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bir kere yeni acik'tan mac izleme nasip oldu. Hasta hasta gitmistim, dis köküm iltaplamisti ... ama kesinlikle degdi. Bileti de cerceveye koyup odamin duvarina astim, duruyor orda hala :)

Şu golü canlı gördümya Ali Sami Yen'de ....
Golün atıldığı kale arkası tribündeydim. Çaprazda. Ve hatta maçın skoruyla birlikte golleri kimin atacağını yanımdaki arkadaşıma maçtan önce söylemiştim.
Her ne kadar 4.dk da Bursa 0-1 öne geçse de ben " Dur daha maç bitmedi" dediğimde çok gülmüşlerdi ama. Maç sonu gülen ben oldum tabiki :D

YouTube

Hasan Kabze @H_KABZE · 1 sa. 1 saat önce
ilk kez Ali Sami Yen stadini gorup,o gun Galatasaray ile ilk macimda,ilk golumu attigim yerdi. #AliSamiYenUnutulmaz

B7Embz7IAAAJI9r.jpg:large

Çok yakışıyordu be bu stadyum oraya ve bize.

Ruhumuzdun Mecidiyeköy.

Çaldılar seni bizden, artık sen de sıradan bir Istanbul semti oldun ya sana da bize de yazık.

ahhh şu güzelim stadı ruhumuzu bu tt arena denilen beş para etmez yere değiştik yazık.. ne stad bi halta benziyor nede kuş uçmaz kervan geçmez konumu.ImageUploadedByTapatalk1427238664.771410.jpg

Son düzenleme:
Hey gidi günler o zaman maketine 100 bin dolar mı ne verilmişti öyle haberler vardı şehir efsanesi olarak kaldı.

Üst Alt