Ali Sami Yen'de yıkım başladı [Güncel Fotoğraflar] - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen'de yıkım başladı [Güncel Fotoğraflar]

Cevap: Ali Sami Yen' in yıkımına resmen başlandı!

Samiyenle birlikte takımda yıkıldı,bizde yıkık durumdayız.Ne lanet bir sezonmuş arkadaş bitmedi gitti.

Cevap: Ali Sami Yen' in yıkımına resmen başlandı!

Benim ASY deki ilk ve tek maçın geçen seneki 3-0 lık Ankaragücü maçıydı.Yeni Açıktan izlemiştim.Kral Baros attığı golle geri dönmüştü.Keita 1 gol 2 asistle maçın yıldızı olmuştu.Keşke daha çok gidebilseydim ama artık ASY Arena ya giderim inşallah.

Ali Sami Yen'de yıkım başladı

sami600_1X7GO.jpg

Bir futbol mabedi yıkılıyor. Binlerce maça evsahipliği yapan, ağlatan, güldüren bu tarihi stat şu an yıkılıyor.

Galatasaray Futbol Takımı'nın yıllarca ev sahipliğini yapan Ali Sami Yen Stadı'nın yıkım işlemine başlandı.

Türk Telekom Arena'nın hizmete girmesinin ardından Galatasaray'ın boşalttığı ve daha sonra iç kısımlarının söküldüğü Ali Sami Yen Stadı'nda tribünlerin yıkılma sürecine geçildi. Ali Sami Yen Stadı'na giren iş makineleri, tribünlerin yıkım işlemine start verdi.

Ali Sami Yen Stadı yıkılıyor - NTVSpor.net

20110411.152931_IST185_1553074_XCCFU.jpg

20110411.152944_IST186_1553075_PQF5K.jpg

20110411.152957_IST187_1553076_X270B.jpg

20110411.152852_IST182_1553069_V66NY.jpg

20110411.152902_IST183_1553071_DHNR8.jpg

20110411.152916_IST184_1553072_KWVXW.jpg

Cevap: Ali Sami Yen'de yıkım başladı

Ne maçlar izledik o tribünlerden :(

[video=youtube;xFUzDfVhx7w]https://www.youtube.com/watch?v=xFUzDfVhx7w[/video]

ilk maçım 1992 e.frankfurt maçıydı uğur tütüneker atmıştı kazanmıştık.son maçım 2008 g.oftaş şampiyonluk maçıydı en unutamadım maç asy de a.bilbao maçıydı hagi nin golüyle kendimi tellerde bulmuştum elveda Ali Sami Yen seni hiç unutmayacağız :sad007:

Koskoca tarih göz göre göre yıkılıyor :( Türk futbolunun en büyük zaferlerinin yaşandığı yer elveda

en unutamadığım maç 3-2 Real Madrid maçı ve 2002 dünya kupasına katıldığımız 5-0 lık Türkiye - Avusturya maçı

Koskoca tarih göz göre göre yıkılıyor :( Türk futbolunun en büyük zaferlerinin yaşandığı yer elveda

en unutamadığım maç 3-2 Real Madrid maçı ve 2002 dünya kupasına katıldığımız 5-0 lık Türkiye - Avusturya maçı

ne yapilacakti ? burasi da boyle kalsin mi diyeceklerdi .. diger basliklarda surekli + puan aliyorum eksik olmasinlar , yalniz bu tip basliklarda cildirmamak elde degil ..

istediginiz nedir anlamiyorum ki ? arazileri degismisiz , stadi oylece birakin mi diyecektik de goz gore gore tarih yikiliyor diye ajite ediyosunuz

ne yapilacakti ? burasi da boyle kalsin mi diyeceklerdi .. diger basliklarda surekli + puan aliyorum eksik olmasinlar , yalniz bu tip basliklarda cildirmamak elde degil ..

istediginiz nedir anlamiyorum ki ? arazileri degismisiz , stadi oylece birakin mi diyecektik de goz gore gore tarih yikiliyor diye ajite ediyosunuz

sakin renkdas

Üst Alt