Ali Şansalan'ın Verdiği Kararların Doğru Olması - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Şansalan'ın Verdiği Kararların Doğru Olması

Ülkede geçmişte de hakem tartışmaları yaşandı ama son 2-3 senedir öyle bir noktaya gelindi ki maçları yönetecek hakem kalmadı. Her taraftar kendi kulübünü savunmaya çalışıyor haklı haksız eleştiriyor sırf eleştirmek için de eleştirebiliyor bunda en büyük pay medyada spor yorumcularının olduğunu düşünüyorum eski hakemler en azından kurala göre konuşurken X, Y, Z yorumcuları çıkıp ben eski futbolcuyum bu futbolun doğasında var ben buna vermem diye giriş yapıyorlar günümüzde neredeyse hakem de olsan televizyonda açıp programı izlediğin zaman kafa karıştırıcı geliyordur.

Bu tarz insanları medyadan uzaklaştırmadıkça bu ülkede hakemlik hiçbir noktaya gelmez en azından önce medya temizlenecek sonra TFF sonra MHK hepsi sırasıyla değişip yeni bir düzen kurulmalı bunu yaparken de profesyonel yabancı bir ekiple yapmak gerekiyor.
2 sene önce söylemiştim tümüyle temizlik lazımdı ne kadar ertelenirse o kadar kötüleşti şu an da berbat halde seneye tüm hakem organizasyonu sil baştan yapılmazsa daha da kötü olacak.

Maça çıkmadan adamın adı şaibeden tutun Beşiktaş sempatizanlığı, Fener düşmanlığı ve Galatasaray'ın hakkını yiyen hakeme çıktı.

Şu maçı sağlıklı yönetme şansı yok.

Asıl operasyonu VAR'da yapıp, bu hakemi yiyecekler belli.

Dünkü Ali Koç-Orta ve Büyükekşi konuşmasının ses kayıtları açıklanmalıdır.

Aksi halde mevcut ilk aleyhimize hataya şaibe düşmüştür.

Üst Alt