Ali Şen: "Aydınlar Olmasaydı Küme Düşmüştük" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Şen: "Aydınlar Olmasaydı Küme Düşmüştük"

Cevap: Ali Şen: Fenerli Olmasalardı Küme Düşmüştük

ne erzik ne de MAA

Olay Tayyipte bitiyor. Düşürülmemelerinin en büyük sorumlusu Tayyip diye düşünüyorum.

Şu bir gerçek ki zamanımızda kritik kurumlarda başlar fb'li ve bu yüzden de güçlendiler gitgide. Hemen her kurumu ele geçirmiş bir organizmayla savaşmak kolay değil. Ve Türkiye'deki bu dinamiklerle küme düşürülmesi de zor.Galatasaray da dahil,başka bir kulüp olsa şimdiden cezası kesilmişti. Avrupa'dan men yeme riskini bile göze alabiliyorlar Fenerbahçe için. Onlar için Türkiye=Fenerbahçe...Türkiye'de tek takım yapısı yaratılmaya çalışılıyor.Ve bunlardan sonra fb'ye tatmin edici bir ceza gelmezse yara değil,güç alacaklar.

Öldürmeyen devrim güçlendirir.

Fb'nin en büyük kurtarıcısı Kasımpaşalı Tayyip'dir

Her türlü düşeceksiniz. Bi anda düşmek yerine sürünerek düşmeyi tercih etti ezikler.

Ayrıca küme düşürülen Avrupa takımları bu davayı yakından takip etmeli. Hukukta ayrı-gayrıya izin verilmemeli.

adam basbaya diyor biz fenerliyiz haksizligi severiz haksiz olan takimi kume dusurmeye bayiliriz ama konu biz olunca ' aah ne sikesi? bukadar piskin bir takim gormedim yuzsuzler :)

Bu fbliler kendilerini çok güçlü sanıyorlar. Aslında yanılıyorlar.

Galatasaray camiası olarak bugüne kadar yeterli tepkiyi göstermedik. Tepki göstermedik diye havalara girdiler.

Bizim kulüp resmi internet sayfasından hem medyaya yönelik hem de TFF ye yönelik sert açıklamalar yapmalı. Medya konusunda hürriyet gazetesini boykot etmekle ilk adımı atalım.

Bugün bu haberi görnce oldukça sinirlendim.eğer bu olay *****in istediği gibi sonuçlanırsa; artık bize kimse bişe yapamaz lafları havada uçuşacak.-ki şimdi bile öyle.

Kasımpaşalı Tayyip elinden gelen her şeyi yapıyor şikeci ezikleri kurtarmak için. Hala oy verin bu adama.

Eee bunu 3 yaşındaki komşumun çocuğu da biliyo zaten? Medya, federasyon, siyasetçiler hepsi fb'ye çalışıyo bu ülkede

Cevap: Ali Şen: "Aydınlar olmasaydı küme düşmüştük"

Ali Senin baskanlik yaptigi dönemleri cok iyi hatirliyorum,herzaman Galatasarayla ugrasip dururdu ama Aziz gibi kötü niyetli bir serefsiz degildi,hatta eglenceli bir adamdi.

Özhan Canaydin ve Adnan Polatin yillarca ugrastigi Arena icin bu stadda Galatasarayin tek kurusu yok diyen adamdan ne bekliyordunuz?Maa kongreyi cagirmadan kimden izin aldi?Bunlari hala göremeyenlere zaten yardim edilemez.

Ali Senin baskanlik yaptigi dönemleri cok iyi hatirliyorum,herzaman Galatasarayla ugrasip dururdu ama Aziz gibi kötü niyetli bir serefsiz degildi,hatta eglenceli bir adamdi.

evet aziz gibi sinsi değildi en azından ne yapıyorsa alenen yapardı. aziz türk futbolunun gelmiş geçmiş en adi, en şeref yoksunu, en düzenbaz, en kirli klüp başkanıdır. onu seven ve destekleyen de öyledir.

Üst Alt