Ali Şen: “Ivan Bebek’in bir suçu yok” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Şen: “Ivan Bebek’in bir suçu yok”

Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Ali Şen, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

128043.jpg

Fenerbahçe’nin eski başkanı Ali Şen çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Karar Gazetesi’ne konuşan Şen, “Terraneo antrenmanlara olur olmaz zamanlarda gazetecilerle gelirken, antrenmana başkan ve yöneticileri almadı. Kendisini göreve getiren yönetim kurulu üyelerine antrenmana gelme demek kadar komik bir şey olamaz. Terraneo burayı Uganda sandı herhalde. Böyle davranan birisi dangalağın teki demektir” ifadelerini kullandı.

BEBEK’İN BİR SUÇU YOK!

Braga’ya elenmeyi içine sindiremeyen Ali Şen şöyle devam etti:

“Ben başkan olsaydım Ivan Bebek’in adını bile ağzıma almazdım. Fenerbahçe’yi Braga karşısında hakem elemedi. Futbolcular ve teknik direktör eledi. Hakem iyi niyetli olmadığını tavırlarıyla 1. dakikadan itibaren gösterdi. Pereira kendisini attırdı. Bunu gören futbolculardaki disiplin yerini telaşa bıraktı. O telaşın içinde de insanlar hep hata yaparlar. Braga sıradan bir takım aynı bizim eski Gençlerbirliği, eski Gaziantepspor’tan bile kötü bir takım. Braga Türkiye’de şampiyon olmuş 5 takımın bile arasına giremez. Braga gibi bir takımdan 4 yiyorsanız tamamen oyuncuların kabahati. Volkan Şen’in yaptığını amatör bir futbolcu bile yapmaz. Yönetim kurulunun daha büyük bir ceza vermesi gerekiyor. Böyle bir şans bir daha Fenerbahçe’nin karşısına zor gelir.

Kjaer maçta Pereira’yı sakinleştirmekle uğraştı. Tam tersi olup hoca oyuncusunu sakinleştirmeliydi. Bizi eleyen futbolcuların akılsızlıkları, tecrübesizlikleri ve zeka kıtlıkları. Hakemin size tuzak kurduğu belli. Niye onun tuzağına düşüyorsun? Caner Erkin’i 3 defa atması gerekiyordu ama atmadı. Hakemin Fenerbahçe’yi elediği görüşüne katılmıyorum.”

Yeniçağ

Üst Alt