Ali Turan Antalyaspor'da


Antalyaspor, Galatasaray'lı savunma oyuncusu Ali Turan'ı 1,5 yıllığına renklerine bağladı. Tecrübeli futbolcu yeni takımının kampına katılmak için Antalya'ya gitti.27 yaşındaki savunma oyuncusu Antalya'ya gitmek için bulunduğu Atatürk Havalimanı'nda DHA muhabirine yaptığı açıklamada, Antalyaspor ile 1,5 yıllık anlaşmaya vardığını belirterek, "Şimdi Antalyaspor'un kampına katılmak için Antalya'ya gidiyorum. Ben Necati Ateş'e karşılık olarak takasla gelmedim. Necati Galatasaray'a transfer olmasa da ben artık Antalyaspor'un futbolcusuyum.Antalyaspor'dan ilk teklif geldiğimde yönetime maddi olarak tatmin olursam Antalyaspor'a gidebileceğimi söylemiştim. Maddi olarak da iyi bir teklif gelince oynayabileceğim bir takım olan Antalyaspor'u tercih ettim.Artık kafam çok rahat. Galatasaray yönetimi bana 'Sen Kayserispor'dan bize gelmek için büyük fedekarlık yaptın. Sana gönül borcumuz var. O yüzden sözleşmen bitinceye kadar Galatasaray'da kalabilirsin. Ama hoca ne zaman şans verirse o zaman oynarsın' dediler. Yani beni kapı dışarı etmediler, onlara teşekkür ediyorum.Ama kendi mevkiimde forma giyemediğim için huzurlu değildim. Rijkaard'a da Tugay hoca aracılığıyla Hagi'ye de yerim de oynamak istediğimi ilettim ama bir çözüm bulamadım. Ben de futbol oynayabileceğim, huzur bulabileceğim Antalyaspor'u seçtim" dedi.Kendisiyle birlikte Antalyaspor'a gideceği konuşulan Serdar Özkan'ın transferiyle ilgili olarak ise Ali Turan, "Serdar Özkan'ın durumunun benim transferimle bir bağlantısı yok. Serdar arkadaşım olduğu için biliyorum, onu Konyaspor ve Bursaspor istiyor. Ertuğrul Sağlam'ın ısrarla istemesinden dolayı Serdar da Bursaspor'a gitmeye sıcak bakıyor" şeklinde konuştu.EK BİLGİ - Aşağıdaki resim STAR TV spor müdürü Ertem Şener'in twitter hesabına aittir. Necati kesin Galatasaray'da diyor.adsz321k.jpg
 
Cevap: Ali Turan Antalyaspor'daArtık kafam çok rahat. Galatasaray yönetimi bana 'Sen Kayserispor'dan bize gelmek için büyük fedekarlık yaptın. Sana gönül borcumuz var. O yüzden sözleşmen bitinceye kadar Galatasaray'da kalabilirsin. Ama hoca ne zaman şans verirse o zaman oynarsın' dediler. Yani beni kapı dışarı etmediler, onlara teşekkür ediyorum.Bu hareketi begendim.
 
Cevap: Ali Turan Antalyaspor'daArkadaşlar transfer kesin. Adam antalyaspor kampına gidiyorum katılmaya diyor siz bana hala resmi açıklama soruyorsunuz. Necati transferi nedeniyle henüz açıklamıyor olabilirler.
 
Cevap: Ali Turan Antalyaspor'daAdam harcamanın en kestirme yolu. Mevkisinde oynatmamak... Misimoviç sol açık oynatıldı, Ali Turan sağ bek. Şu an ikisi de atıl vaziyette.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt