Ali Turan Antalyaspor'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Turan Antalyaspor'da

Cevap: Ali Turan Antalyaspor'da

Bize gelmek için çok büyük fedakarlıklar yaptı. Bu zaman kadar verdiği emekler için teşekkürler fakat ayrılması iyi oldu.

Dün gece Ali Turan'ın Necati'den bağımsız Antalya'ya gittiğini duyurmuştuk zaten, üstüne birde başka oyuncuların da gideceğini duyurmuştum ama sadece Musa açıklandı ...

Diğer isimleri de bekleyin ;)

Türkiye'de 5 yerli stoper saysam içinde mutlaka ali turan da olur... çok yanlış yaptık...

Her ne kadar mevkisinde oynamasa da istenileni vermediği gibi,ışıkta vermedi.Kariyerinde başarılar ama gitmesi doğru oldu.

Ben bu stoper olayına inanmıyorum.

Çünkü daha önce kendisi bir röportajında sağ bekte daha iyi oynadığını düşündüğünü söylemişti.

Basın her olayda yıpratmaya çalışıyor Galatasaray'ı.

Artık kafam çok rahat. Galatasaray yönetimi bana 'Sen Kayserispor'dan bize gelmek için büyük fedekarlık yaptın. Sana gönül borcumuz var. O yüzden sözleşmen bitinceye kadar Galatasaray'da kalabilirsin. Ama hoca ne zaman şans verirse o zaman oynarsın' dediler. Yani beni kapı dışarı etmediler, onlara teşekkür ediyorum.

Bu hareketi beğendim.

31 yaşındaki Necati için değil de Sezer Öztürk için Ali'nin de içinde bulunduğu bir paket bulunabilirdi, Ali her Anadolu kulübünün istediği bir futbolcu, Sezer de kaçırılmaması gereken ama şu durumda muhtemelen kaçıracağımız bir isim.

Üst Alt