Alım Gücü Hindi Satışlarını Vurdu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alım Gücü Hindi Satışlarını Vurdu

ne gerek var yaaa

17.jpg

igor-tudor-galatasaray_1lwq6f4p4dntezhucsteh5weq.jpg

igor-tudor-galatasaray_1lwq6f4p4dntezhucsteh5weq.jpg
181220170008428061062.jpg

Sen kimsin siz kim?

Okuduğunu anlama yetin var mı, hangi alanda eğitim aldın açıklar mısın bir bileyim de ona göre ne kadar dikkate almam gerektiğine karar vericem gerçi alan da önemli değil senin beyinsel problemlerin olduğunu anlamak zor değil.

Ne anlattığımı algıla ondan sonra konuş, konuyu mabadından uydurduğun yönlere çekme.

Yılbaşında hindi yemek bu ülkeye özentilikten, taklitten gelen bir mevzudur, bitti.
Ad hominem diye birşey vardır. Argüman yerine onu dile getirene yüklenmedir. Bu yapıldığı zaman tartışma tartışma olmaktan çıkar. Ama sırf yahudiler ve sümerlerde lanetli hayvan diye domuza yaratık muamelesi yapıp tadı güzel ve saglıklı olmasına ragmen bir ailenin toplu hindi yemesine (hristiyanlar şükran gününde yiyormuş) özentilik demek abuk bur hezeyan. Beni ve sanırım birçok kişinin başkalarının ne yaptığıyla senin gibi saplantı bir ilişki kurduğunu sanmıyorum. Ben ailecek toplu halde hindi yerim arkadaşım. Her konuyu kendinize ve dine yormayın bi zahmet.

Redmi Note 4 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yemezseniz yemeyin hindi de size bayılıyordu sanki, yemediği hakaret kalmamış. :D Evet bizim millet yılbaşını noel süsünde kutluyor, özentilik mi ? Kesinlikle öyle. Lakin kime ne zararı var, şahsen bir sıkıntı görmüyorum. Mesela bende cadılar bayramına çok özeniyorum, yaşımdan başımdan utanmayıp dracula kostümü giyip şeker toplayasım geliyor.

Sanki her konuda müthiş bağlıyız kültürümüze de bir bu eksik kaldı, herkes tutturmuş bir kültürümüzdür gidiyor, nasıl bir kültürse her kesime göre farklılık gösteriyor. Anadolunun bilmem kaç medeniyetin toplamı olduğunu daha hala kavrayamamış olmamız üzücü.

Bu arada hemen belirteyim buradaki tartışmaya binaen yazmadım, tam bir haftadır ülke gündeminde bu var anasını satayım sanki başka derdimiz yokmuş gibi.

Ad hominem diye birşey vardır. Argüman yerine onu dile getirene yüklenmedir. Bu yapıldığı zaman tartışma tartışma olmaktan çıkar. Ama sırf yahudiler ve sümerlerde lanetli hayvan diye domuza yaratık muamelesi yapıp tadı güzel ve saglıklı olmasına ragmen bir ailenin toplu hindi yemesine (hristiyanlar şükran gününde yiyormuş) özentilik demek abuk bur hezeyan. Beni ve sanırım birçok kişinin başkalarının ne yaptığıyla senin gibi saplantı bir ilişki kurduğunu sanmıyorum. Ben ailecek toplu halde hindi yerim arkadaşım. Her konuyu kendinize ve dine yormayın bi zahmet.

Redmi Note 4 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bence bir doktora git, şizofreni ya da farklı bir psikolojik sorun yaşıyor olabilirsin.

Ne dini, ne domuzu ne anlatıyorsun olm sen? Nerede dinden bahsetmişim.

Yılbaşında ailecek hindi yeme ailenizde bir gelenek ve bunun batıdaki şükran günü ile alakası olmadığını falan mı sanıyorsun? Öyleyse sanmaya devam et.

Bence bir doktora git, şizofreni ya da farklı bir psikolojik sorun yaşıyor olabilirsin.

Ne dini, ne domuzu ne anlatıyorsun olm sen? Nerede dinden bahsetmişim.

Yılbaşında ailecek hindi yeme ailenizde bir gelenek ve bunun batıdaki şükran günü ile alakası olmadığını falan mı sanıyorsun? Öyleyse sanmaya devam et.

İşte ülkedeki genel tartışmalara göre seni de bir kalıba sokmuş arkadaş. Bunu hep yapıyoruz ne yazık ki.

Üst Alt