Alınması Gereken Gurbetçi Oyuncular - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alınması Gereken Gurbetçi Oyuncular

Cevap: Gelecek Vaadeden Gurbetçi Futbolcular

Tunay iyi cidden, alınsa neden alındı demez kimse hatta sevinirim kendi adıma

Cevap: Gelecek Vaadeden Gurbetçi Futbolcular

direk 11de oynayacak cuk oturacak gurbetçiler bana göre

1-gökhan töre

2-ömer toprak

Cevap: Alınması Gereken Gurbetçi Oyuncular

Hakan Canhaloglu,Alman medyasi yeni Mesut olarak görüyor,bu sene rahat aliriz,seneye imkansiz olabilir,berbat les bir takimda oynamasina ragmen kendini gösterdi.

Konu başlığı değişmiş de alınması gereken olarak değil kimler var kimler yok görelim bi database oluşsun diye açmıştım ben konuyu :D Her ismi geçeni alıcak mıyız yani

Tunay Torun bizim takima cuk oturacak tarzda bir oyuncu. hem teknik hemde cok savasan bir oyuncu. Aydin'a yapilan özel antrenmanlar ona uygulanirsa müthis bir jokerimiz olur. kendisi hücum hattinda her bölgede oynar, calimlari, uzaktan sutlari, pas yetenegi üst düzeydedir. islenmesi gereken bir elmas bence.

Levent Ayçiçek yakında Mesut gibi bir yıldız olacak, öyle geçiyor içimden. Keşke alabilsek, Fatih Terim'in yanında iyi işler çıkarır.

Bersan Çakar

Yaş 28 :D

Görev Bölgesi : AMRC :asd:

Vallaha gurbetçiyim.15 yaşından beri ailemden uzakta yaşıyorum :)

Ben sadece sunlari yazabilirim:

1. Gøkhan Tøre, gurbetcilerden gerceklesmesi en yukses oyuncu

2. Ømer Toprak, Leverkusen birakmaz, biraksa bile para bayilmamiz gerekir.

3. Hamit Altintop, tecrubesiyle Champions League'de cok katkisi olacaktir takima gelirse. Bedeli fazla olmaz kanimca, ancak yillik ucreti 3 falan ister herhalde.

4. Emre Can, imkansiza yakin :)

5. Olcay Sahan, ismi bizimle gecmeye basladi, cok yetenekli oyuncu, ileride cok iyi oyuncu olacagi kesin.

6. Tunay Torun, fazla kisi begenmiyor, ama ben bayiliyorum bu oglana.

Sercan Sarerer hakkında bilgisi olanlar anlatabilir mi bu adamı? Aynı şekilde Okan Aydın'ı da, daha önce de yazmıştım ama tatmin edici bir cevap gelmedi

gökhan töre sağ kanat coşar

tunay torun

ömer toprak defans rahatlar

atilla turan iyi bir solbek genç yetenekli daha 19 yaşında ve 1m.euro

Üst Alt