Alkışlar Aleks Taşçıoğlu'na (!) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alkışlar Aleks Taşçıoğlu'na (!)

Cevap: Alkışlar Aleks Taşçıoğlu'na

merak ediyorum bu adam bidaha hakemlik yapacakmı. trabzonun yerinde olsam hakemligini bitiririm. seref yoksunu hakem. bu yan hakem hep nedense fener maclarına veriliyor. ve fener lehine hata yapıyor. herhalde tesadüftür..

Şimdi kalkıp yan hakeme direk suç vermenin manası yok.Futbolda hatalar var çünkü insanlar yönetiyor.Savunmak için söylemiyorum ama bir yandan koşarken bir yandan da hem ofsaytı delmeye çalışan Sivaslı oyuncu ile topu atan Sivaslı oyuncuyu kontrol etmek zorunda,doğal olarak koşarken topu atan adama bakıp sonra kafasını çevirene kadar 1-2 sn. geçmiş oluyor,bu 1-2 sn ilerdeki oyuncunun erken hamle yapıp ofsaytta gözükmesini sağlayacak kadar önemli bir süre.

Bunun tek çözümü ofsayt kurallarını gevşetmektir.Ne olacak ben rakip takım oyuncusundan burun farkı öndeysem,bu tarz metrik ölçüm isteyen yerlerde insan hatasının olmaması gibi bir ihtimal yok.Bu maç olunca tabi insanlar daha fevri oluyor.Ama ciddi anlamda bu işin çözülmesi gerekiyor,mesela oyuncunun vücudunun tamamının ofsayta düşmediği bir yerde ofsayt verilmemeli gibi.Bu da elbet daha değişik hatalar doğuracaktır.Bunun en iyi çözüm yolu,çipli toplar ve çipli kramponlardır.

Cevap: Alkışlar Aleks Taşçıoğlu'na (!)

money money money talks. gidin sevinin şimdi rahat rahat angutlar. anca kendinizi kandırın

Şimdi kalkıp yan hakeme direk suç vermenin manası yok.Futbolda hatalar var çünkü insanlar yönetiyor.Savunmak için söylemiyorum ama bir yandan koşarken bir yandan da hem ofsaytı delmeye çalışan Sivaslı oyuncu ile topu atan Sivaslı oyuncuyu kontrol etmek zorunda,doğal olarak koşarken topu atan adama bakıp sonra kafasını çevirene kadar 1-2 sn. geçmiş oluyor,bu 1-2 sn ilerdeki oyuncunun erken hamle yapıp ofsaytta gözükmesini sağlayacak kadar önemli bir süre.

O 1-2 saniyelik farkı ayırt edebilmesi için 90 dakika karşılığında Türkiye şartlarına göre harika bir para alıyor. Ayrıca FIFA ne diyor; eğer ofsayt olduğundan emin değilseniz oynatın. Çünkü FIFA futbolu güzelleştirenin gol öğesi olduğunu biliyor ve söylüyor.

simdi bunlar (ozellikle futbolcular) rahat rahat "Sampiyon olduk" mu diyecekler? Ama butun bunlarin sebebi Adnan Polat'dir. Kulubu umursanmayacak pozisyona getirdi resmen.

Ya eskiden bir tezahürat vardı nasıldı ? O bayrak ...... ..... ...... boşlukları hatırlayamadım Alex efendi. Hem bu Alex dedikleri oryantal gibi bişey değilmiydi?

Fener'in kadrolu yan hakemi... Ne zaman maçlarını izlesem bu adam Fener'in maçında yardımcı hakem. Kimsenin de dikkatine çekmiyor bu olay.

2 hafta önce Bülent Yıldırım 'ın son adamın Angelov 'u düşürmesine rağmen maçı devam ettirmesi ve bu olay. Bunlar FB nin sistemli şekilde şampiyon oluşunun kanıtlarıdır.

Lakin ben çoğunluk gibi düşünmüyorum. Hakemler kesinlikle satın alınmamıştır. Hakemler 3 yıldır şampiyon olamadığı için ağlayan (geçen yıl ki de epey dramatik oldu) Fenerbahçe camiasını mutlu etme içgüdüsüyle yüreksiz davranmışlar, eyyam yapmışlar ve özetle ligin kaderiyle oynamışlardır.

Ofsayt sonucta sanıyelik bir olay. Hakem de insandır. Hata yapabilir . Büyütmemek lazım.

Gecen sene de Yunus Yıldırım top durmadan oyunu baslatmıstı ve gol olmustu. Gol olmustu da ne olmustu? Şampiyonluk gitmişti.

Demekki lehte de aleyhte de olabiliyor bunlar.

he büyütmüyelim canım yahu aynısı bi,zde olsa bu angutlar neler yazardı kim hatta ligden bile cekilmelerini ister....

Üst Alt