Allah'a Şükürler Olsun! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Allah'a Şükürler Olsun!

Cevap: Allah'a Şükürler Olsun!

339085-3-4-7ee76.jpg

Seçip beğenip alsın bu şahsiyetler:yenieek:

:)

Ne mutlu Galatasaray'a

Ne mutlu Galatasaray taraftarına...

Boyle bi baslik acmak istiyordum.. Helal olsun.. Ben turu gecsekte gecmesekte takima helal olsun demistim.. Allah hepsinden razi olsun..

Umarim ligi soker aliriz..

Bu arada Kaya gibi adam'a gecmis olsun.. Umarim durumu ciddi degildir.. O iyi olsunda... Gerisi bos isler..

AslOlanGalatasaray'dir

Şükürler olsun.3'üncü golden sonra yüksek heyecandan göyaşlarıma hakim olamadım.Sen buna değersin şanlı GALATASARAY...

Bu gunleri bu heyecanlari yasattigin icin seni kuran bize bu guzellikleri yasatanlardan allah razi olsun !!

buraları oynamayı,buraların heyecanını yaşamayı çok özlemişim,başta teknik heyet olmak üzere tüm takımı kutluyorum..

Avrupa'nın en iyi 8 takımından biriyiz,oysa ki 2 sene önce ne haldeydik,işte bizim yerimiz burası,biz buraları hak ediyoruz.

sonsuz sükürler olsun verdigi nimetlere

Vatanlar icinde Türkiye

Milletler icine Türk

Sehirler icinde Gazi Antepli

Takimlar icinde Galatasaray

Dinler icinde Islam

bir insan daha ne ister

allahu ekber :ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah:

sonsuz sükürler olsun verdigi nimetlere

Vatanlar icinde Türkiye

Milletler icine Türk

Sehirler icinde Gazi Antepli

Takimlar icinde Galatasaray

Dinler icinde Islam

bir insan daha ne ister

allahu ekber :ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah:

adana da iyidir be kardes :)

Çok dua ettim çok...

[video=youtube;j24mOHZtb3w]https://www.youtube.com/watch?v=j24mOHZtb3w[/video]

Son 5 dakika kulaklarım tıkalı, durmaksızın dua ederek geçti. Şükürler olsun Ya Rabbi.

ben biraz fazlasını yaptım,20 dakika kala izlemeyi bıraktım,iphonedan kuranı kerimi açtım , kulaklıkları taktım , karanlıkta maçın sesini duymamak için bütün sesi verdim ,kardeşimin abi bitti diye bağırarak yanıma gelmesiyle skoru görünce bir şokta orada yaşadım,ben gol yememek için bunları yaparken,Allahım birde gol attırdı bize , şükürler olsun :sad007:

Sansima tükürim 3 ay oncesinden biletimi formami vs aldim dün yola ciktik kar kis kiyamet 100 tane araba otobanda birbirine girmis maca gidemedim moral bozuklugundan maca bile bakmak istemedim moralin sifirdi

hatta babamla konusmustuk hamit kesin gol atacak attirmadan gelmicez diye adam golunu atti o kadar cok isterdim ki o ani canli yasamayi anlatamam

lanet olsun ya cok ama cok uzgunum hayattan sogudum resmen eve kitledim kendimi kimseyle konus,uyorum :((((((((

Üst Alt